آیا سهام عدالت دوباره رشد می کند؟

به گزارش گیلاسفا، در انتها معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت تغییر خاصی نداشت و تنها 60 هزار تومان نسبت به دیروز ریزش کرد. اما آیا قرار است ارزش این سبد مجددا رشد کند؟

آیا سهام عدالت دوباره رشد می کند؟

به گزارش تجارت نیوز، در جریان معاملات دو هفته اخیر بازار سهام نماد های بنیادین فرایند نزولی داشتند و همین موضوع باعث فرایند نزولی سبد سهام عدالت نیز شد، اما پیش بینی می شود بازار سهام در جریان معاملات دو هفته آینده به نماد های بنیادین توجه کند.

اما در شرایط کنونی مدتی است که فرایند نزولی ارزش سهام عدالت ادامه دارد و امروز ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی به 12 میلیون و 560 هزار تومان رسید. این در حالی است که با شروع مجدد بازار سرمایه ارزش سهام عدالت هم کمی رشد کرد و به 14 میلیون و 200 هزار تومان هم رسید. اما بعد از آن این فرایند مجددا متوقف و حتی نزولی شد.

با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 7 میلیون و 540 هزار تومان و 30 درصد آن به 3 میلیون و 770 هزار تومان رسید.

افت روزافزون ارزش سهام عدالت در حالی است که قرار است در بهمن ماه 40 درصد دیگر این سبد نیز آزاد شود و حتی هنوز تکلیف فروش سهام عدالت نیز مشخص نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 437

به "آیا سهام عدالت دوباره رشد می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا سهام عدالت دوباره رشد می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید