استراماچونی بازنمی شود؛ جواد نکونام سرمربی موقت استقلال در آسیا

به گزارش گیلاسفا، استقلال باید هفته آینده به قطر برود تا در جام باشگاه های آسیا شرکت کند و همین موضوع شرایط را برای مدیران این باشگاه در انتخاب مربی سخت نموده است.

استراماچونی بازنمی شود؛ جواد نکونام سرمربی موقت استقلال در آسیا

به گزارش خبرنگاران باشگاه استقلال در حالی فرهاد مجیدی سرمربی خود را برکنار کرد که خبر از مذاکره برای بازگشت استراماچونی داده است. این در حالی است که طبق مصوبه جدید سازمان لیگ ورود مربی و بازیکن خارجی برای فصل آینده لیگ ممنوع شده است. در همین خصوص جمشید نورشرق رییس کمیته معین شرایط فدراسیون اظهار داشت حضور استراماچونی امکان پذیر نیست. امروز نیز صادق درودگر رییس کمیته مالی فدراسیون حضور استراماچونی را فراقانونی دانست و اظهار داشت که قرارداد این مربی در صورت بازگشت ثبت نخواهد شد.

استقلال باید هفته آینده به قطر برود تا در جام باشگاه های آسیا شرکت کند و همین موضوع شرایط را برای مدیران این باشگاه در انتخاب مربی سخت نموده است. چند گزینه ایرانی که صحبت از حضورشان روی نیمکت این تیم بود اعلام نموده اند در این شرایط سرمربیگری این تیم را قبول نخواهند کرد.

هرچند پیمان یوسفی امروز در برنامه ورزش ومردم اظهار داشت مدیران استقلال به دنبال یک سرمربی موقت برای جام باشگاه های آسیا هستند که دوگزینه برای این منظور دارند؛ محموفکری و جواد نکونام. ادعایی که بعید به نظر میرسد مورد قبول دو سرمربی لیگ فزونی قرار بگیرد. محمود فکری که عملا اعلام نموده بود راهنمایی استقلال را حتی به شکل دائم هم قبول نخواهد نمود و مطرح کردن چنین پیشنهادی با جواد نکونام که حتی همین چند ماه پیش خود را گزینه راهنمایی تیم ملی می دید مورد خوشایند اونخواهد بود.

باید منتظر ماند و دید ظرف یکی دو روز آینده در نهایت احرای احمد سعادتمند ازچه گزینه ای برای راهنمایی استقلال رونمایی خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 201

به "استراماچونی بازنمی شود؛ جواد نکونام سرمربی موقت استقلال در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی بازنمی شود؛ جواد نکونام سرمربی موقت استقلال در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید