استقلالی ها هم از جادوگر پرسپولیسی ها حمایت نمایند!

به گزارش گیلاسفا، پیشکسوت قرمز ها می گوید وقت آن رسیده همه از کریمی برای حضور در انتخابات فدراسیون حمایت نمایند.

استقلالی ها هم از جادوگر پرسپولیسی ها حمایت نمایند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی کریمی به تازگی اعلام نموده آماده است در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند. آیا او این حرف را جدی زده؟ سپهر حیدری همبازی سابق کریمی در پرسپولیس می گوید: بله، او کاملا جدی گفته است. علی به شوخی از این حرف ها نمی کنم. فارق از رنگ ها، باید از کریمی حمایت کرد. یعنی هم قرمز هم آبی هم رنگ های دیگر. او فوتبالی است. بگذاریم نیروی جوان به فوتبال ما بیاید.

حیدری درباره حضور پرسپولیسی ها در انتخابات فدراسیون چنین نظری می دهد: ما سرمایه های بزرگی داریم. علی کریمی که می گوید می آید، افتخار فوتبال ماست. اتفاقا این مسئولان هستند که او را باید به زور بیاورند. در کشورهای عربی به کریمی لقب جادوگر دادند. این ارزشش را نشان می دهد. علی انگیزه اش را دارد. می تواند مشاوران خو بی کنارش داشته باشد. قطعا فکرهای بزرگی هم در سرش دارد. البته من معتقدم جلوی کریمی را می گیرند و نمی گذارند رئیس گردد.

البته مدیریت چندان مورد اقبال فوتبالی های ما نبوده. مثلا دایی از چهره هایی است که با وجود کاریزمایی که داشته، به سمت مدیریت نرفته. سپهر در این باره می گوید: دایی به این حوزه علاقه ندارد و از اول هم گفت. بالاخره من خودم کاپیتان علی دایی بود. شخصیت او دستم هست. به خاطر یک مصاحبه نگذاشتند دایی در فوتبال کار کند. او نباید الان در رستورانش باشد. کریمی را نباید در باشگاه تنیس ببینیم. باید از این چهره ها استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 413

به "استقلالی ها هم از جادوگر پرسپولیسی ها حمایت نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها هم از جادوگر پرسپولیسی ها حمایت نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید