ترامپ: سرقت آرا را متوقف کنید!

به گزارش گیلاسفا، رئیس جمهور آمریکا در آستانه جلسه تایید نتیجه انتخابات سوم نوامبر در سنا بار دیگر از تقلب در انتخابات دم زد.

ترامپ: سرقت آرا را متوقف کنید!

با نزدیک شدن به جلسه مهم 6 ژانویه در سنای آمریکا، دونالد ترامپ به کوشش های خود را برای جلوگیری از تایید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در کنگره شدت بخشیده است.

رئیس جمهور فعلی آمریکا که از سوم نوامبر به این سو بی وقفه بر طبل تقلب انتخاباتی می کوبد، حال در آستانه جلسه تائید رئیس جمهور جدید در سنا برای تهییج احساسات حامیان خود کوششی مضاعف را در پیش گرفته است. ترامپ بار دیگر از تریبون توئیتر خود اظهار داشت: سرقت (آرا) را متوقف کنید و از انتخابات خود دفاع کنید.

ترامپ و حامیان او پس از به در بسته خوردن شکایت های تقلب انتخاباتی خود حال کوشش می نمایند تا با دور زدن قانون آمریکا و سوء استفاده از اختیارات خود ترامپ را برای 4 سال دیگر در کاخ سفید ابقا نمایند.

رای دهندگان مجمع برگزینندگان آمریکا دو هفته پیش رای خود را به صندوق انداختند و 306 رأی به نام بایدن و 232 رأی به نام ترامپ ثبت شد. در جلسه 6 ژانویه سنا تائید نتیجه نهایی مجمع برگزینندگان در دستور کار واقع شده است. سنگ اندازی در راستا جلسه آینده سنا آخرین تیر ترکش ترامپ برای ماندن در کاخ سفید است.

، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 501

به "ترامپ: سرقت آرا را متوقف کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: سرقت آرا را متوقف کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید