(تصاویر) قابی تکان دهنده از سه پرستار که براثر کرونا جان باختند

به گزارش گیلاسفا، پس از نرجس خانعلی زاده که نخستین پرستار شهید کرونا لقب گرفت، خبرهای حکایت از درگذشت دو دوست و همکار نرجس خانعلی زاده دارد.

(تصاویر) قابی تکان دهنده از سه پرستار که براثر کرونا جان باختند

نرجس خانعلی زاده ابتدا در اورژانس بیمارستان امام خمینی تهران دوران آموزشی خود را می گذراند و سپس به بیمارستان های گیلان منتقل شد و در اسفند ماه در اثر کرونا جان خود را از دست داد؛ و آخرین دوست از این سه یار، محبوبه خداوردی پرستار مهربان پرتلاش و فداکار اورژانس بیمارستان امام خمینی 26مهر 99 در اثر کرونا جان باخت و به دوستان خود پیوست.

محبوبه خداوردی پرستار مهربان پرتلاش و فداکار اورژانس بیمارستان امام خمینی 26 مهر 99 بر اثر کرونا جان باخت و به دوستان خود پیوست.

نرجس خانعلی زاده در سال 1374 در کلاچای، شهرستان رودسر به دنیا آمد. او پس از خاتمه تحصیلات، طرح پرستاری خود را در بیمارستان امام خمینی تهران سپری کرد[7] و به عنوان پرستار در بخش اورژانس بیمارستان میلاد لاهیجان مشغول به خدمت بود.

نرجس خانعلی زاده، 4 اسفند 1398 در پی شیوع گستردهٔ ویروس کرونا در ایران، با عوارض مشابه ابتلا به ویروس کرونا، در حین رسیدگی به بیماران در محل کار خود از حال رفت و به زمین افتاد. وی به دلیل عوارض ریوی و تنگی نفس در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد. نرجس خانعلی زاده در بعدازظهر روز 6 اسفند 1398 در بیمارستان میلاد لاهیجان درگذشت.

نخستین بار دوست نرجس تصویر او را هنگام انتقال به آی سیو منتشر کرد. نرخس خانعلی زاده هنگام فوت بیست و پنج سال داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 270

به "(تصاویر) قابی تکان دهنده از سه پرستار که براثر کرونا جان باختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) قابی تکان دهنده از سه پرستار که براثر کرونا جان باختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید