جان هورگان ؛محبوبترین نخست وزیر استانی کانادا شناخته شد

به گزارش گیلاسفا، جان هورگان نخست وزیر بریتیش کلمبیا در حال حاضر بالاترین میزان مقبولیت را در میان تمام همتایان خود در کانادا در اختیار دارد.

جان هورگان ؛محبوبترین نخست وزیر استانی کانادا شناخته شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

با استناد به نتایج یک نظرسنجی جدید که از سوی انستیتو انگس رید انجام شد میزان مقبولیت نخست وزیر بریتیش کلمبیا 69 درصد اعلام شده و به این ترتیب هورگان از همتایان خود در انتاریو و کبک پیشی گرفت.

این شرکت نظرسنجی غیرانتفاعی می گوید پاسخ دولت به پاندمی کووید-19 یکی از معیارهای اصلی رای دادن پاسخ دهندگان به رهبران استانی خود بوده و اضافه نمود که این مسئله به طور مداوم از نظر اهمیت از بقیه بالاتر قرار می گیرد.

انگس رید در بیانیه ای با اعلام نتایج نظرسنجی گفت: با وجود تعداد افزایش موارد ابتلا در استان بریتیش کلمبیا که به حد نصاب تازه ای رسیده، میزان مقبولیت هورگان بالاترین در کشور و 69 درصد است. این میزان محبوبیت نشان می دهد شمار اندک افراد بستری شده در بیمارستان (که البته در حال افزایش است)، تا حد زیادی اهالی استان را از نظر کنترل شرایط قانع نموده است.

این سازمان اضافه نمود: در حالیکه شهفرایندان جوان تر دلیل اصلی فرایند رو به رشد تعداد موارد ابتلا به کووید-19 در استان هستند و مسئولان سلامت عمومی را نادیده می گیرند، هورگان اخیرا با سلبریتی های متولد بریتیش کلمبیا از جمله رایان رنولدز و ست روگن تماس گرفت و کوشش کرد پیامی متفاوت ولی موثر را به جوانان استان منتقل کند و از آنها بخواهد بیشتر فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

این شرکت که نظرسنجی را انجام داده معتقد است محبوبیت نخست وزیر باعث شکل گیری بحث هایی درباره احتمال برگزاری انتخابات پاییزی شده است.

یک نظرسنجی دیگر که نتایج آن توسط شرکت رقیب اینسایتس وست در جولای منتشر شد نشان داد که میزان مقبولیت هورگان به رقم رکوردشکن 68 درصد در میان بریتیش کلمبیایی ها رسیده و از میزان مقبولیت حزب خود یعنی دموکرات نو پیشی گرفته است.

ارقام نظرسنجی اخیر همچنین نشان دادند که اندرو فوری نخست وزیر نیوفاندلند و لابرادور در قعر جدول واقع شده است و میزان مقبولیتش فقط 34 درصد است. بعد از آن جیسون کنی نخست وزیر آلبرتا با مقبولیت 42 درصد نهاده شد.

نباید فراموش کرد که محبوبیت هورگان از 46 درصد در فوریه(پیش از پاندمی) اکنون به اوج رسیده است.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 176

به "جان هورگان ؛محبوبترین نخست وزیر استانی کانادا شناخته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان هورگان ؛محبوبترین نخست وزیر استانی کانادا شناخته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید