حمایت جالب رونالدو از یک بوکسور خاص

به گزارش گیلاسفا، به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو در بخشی از مستند جدید شبکه DAZN با عنوان دنیا های موازی، به دفاع از اندی رویس، بوکسور سنگین وزن مکزیکی پرداخت که پس از باختش در مبارزه مجدد با آنتونی جاشوا برای کسب عنوان قهرمان سنگین وزن دنیا به خاطر داشتن اضافه وزن زیاد مورد انتقاد و بعضاً تمسخر نهاده شد.

حمایت جالب رونالدو از یک بوکسور خاص

رونالدو در این مستند که او و رویس درباره زندگی خود و جنگیدن شان برای تبدیل شدن به یک ورزشکار نخبه صحبت می نمایند، گفت: چیزهایی که شما آنها را باور دارید، باعث پیشرفت شخصیت و تکامل تان می شوند. همه ما انسان هایی عادی متولد می شویم نه ثروتمند. شما باید برای زندگی تان بجنگید.

رونالدو یکی از فوتبالیست هایی است که نسبت به بیشتر هم رشته ای های خود برای آمادگی جسمانی و داشتن بدن ورزیده اهمیت قائل است. با این حال او می گوید اندی رویس برای موفقیت در رشته اش الزاماً نباید روی کم کردن اضافه وزن و ورزیده کردن بدنش به عنوان یک بوکسور تمرکز کند.

کاپیتان تیم ملی پرتغال ادامه داد: جاشوا یکی از بهترین بوکسورهاست اما رویس هم بوکسور خوبی است. این همان چیزی است که من به دوستانم هم گفتم، چون آنها در شوخی های شان به من می گفتند که به هیکل چاق رویس نگاه کن. من اما به آنها می گفتم گوش کنید! فرم بدن مهم نیست، چیزی که اهمیت دارد درست آماده شدن است.

رونالدو در ادامه اعتراف کرد که فکر نمی کند می توانست یک بوکسور باشد و در مقایسه میان مهارت های لازم برای شوت زدن توپ و مشت زدن گفت: برای یک بوکسور کنترل کردن تعادل، زمان و فاصله با حریف فاکتورهای مهمی هستند. در فوتبال اما زمانی که شما به توپ ضربه می زنید، فاکتورهایی مانند تکنیک، قدرت و زاویه و حالت بدن اهمیت دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 572

به "حمایت جالب رونالدو از یک بوکسور خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت جالب رونالدو از یک بوکسور خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید