خبرنگاران 5 شهرستان استان قزوین در شرایط زرد کرونایی نهاده شد

به گزارش گیلاسفا، قزوین - خبرنگاران - سخنگو و جانشین ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونای استان قزوین گفت: بجز تاکستان که در شرایط نارنجی قرار گرفته است ، سایر شهرستانهای این استان در شرایط زرد بوده و محدودیت های کرونایی از 13 لغایت 19 دی ماه 1399 نیز بر اساس شرایط رنگ بندی جدید اعمال خواهد شد .

خبرنگاران 5 شهرستان استان قزوین در شرایط زرد کرونایی نهاده شد

منوچهر حبیبی شامگاه آدینه با اعلام این مطلب اضافه نمود: در شهرستان های با شرایط رنگ بندی زرد ، فعالیت مراکز تجاری ، بازرگانی و خدماتی شامل گروههای یک ، دو و سه در طی هفته آینده مجاز و فعالیت گروه چهار همچنان ممنوع می باشد .

وی یاداور شد : فعالیت های تجاری ، بازرگانی و خدماتی در شهرستان تاکستان با شرایط رنگ بندی نارنجی صرفا برای گروههای شغلی یک و دو مجاز بوده و گروههای سه و چهار حق فعالیت در طی هفته آینده را نخواهند داشت .

حبیبی اضافه نمود : فعالیت های آموزشی در تمامی شهرستانهای استان بصورت غیر حضوری و مجازی بوده و تمامی این مراکز تعطیل خواهند بود .

به گفته وی خودروهای با پلاک شخصی 79 و 89 بعنوان خودروی بومی استان قزوین محسوب شده و تردد این خودروها در سطح استان بلا مانع می باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی در شهرستان تاکستان با رنگ بندی نارنجی ، به داخل شهر ممنوع می باشد .

سخنگو و جانشین ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونای استان قزوین گفت : تردد ساکنان شهر تاکستان با خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی صرفا در داخل شهر امکان پذیر بوده و در صورت خروج از شهر و قصد بازگشت مجدد به داخل شهر با محدودیت و اعمال قانون همراه می باشد .

وی اضافه نمود: با توجه به تاثیر مثبت اعمال قانون منع تردد شبانه از ساعت 21 تا 4 صبح در کاهش شیوع و ابتلاء به کرونا و بر اساس اختیارات واگذار شده به استانداران سراسر کشور ، قانون منع تردد شبانه در ساعات ذکر شده در تمامی شهر های استان همچنان به قوت خود باقی بوده و در هفته آینده نیز اعمال خواهد شد.

حبیبی یادآورشد: در شرایط زرد ، کارکنان ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری با 100 درصد ظرفیت در محل کار حاضر خواهند شد و در سایر ادارات شهر، ارائه خدمات با حضور 2/3(دو سوم) کارکنان انجام خواهد شد.

به گفته وی در میان شهرستان ها و شهر های استان، شهرستان تاکستان وشهر اقبالیه ،احتیاج به همکاری بیشتر مردم ونظارت وکنترلِ تیم های مراقبتی دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 489

به "خبرنگاران 5 شهرستان استان قزوین در شرایط زرد کرونایی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 5 شهرستان استان قزوین در شرایط زرد کرونایی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید