دستور جهانگیری به استانداران پس از تخریب خانه یک زن

به گزارش گیلاسفا، معاون اول رییس جمهور طی پی نوشتی بر گزارش تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران سراسر کشور تاکید نمود: ضروری است همه دستگاه های استان قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن، نباید اقدام به تخریب نمایند.

دستور جهانگیری به استانداران پس از تخریب خانه یک زن

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری در متن ابلاغیه اسحاق جهانگیری آمده است: متاسفانه گاهی شاهد اینگونه حوادث دردناک هستیم که روح و جان انسان را آزار می دهد.

معاون اول رییس جمهوری در این ابلاغیه تاکید نمود: ضروری است به همه دستگاه های استان ابلاغ گردد که قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن، نباید اقدام به تخریب نمایند.

در ابلاغیه معاون اول رییس جمهوری آمده است: یادآور می گردد علاوه بر اعتبار دستگاه های ذیربط، همه ساله سازمان برنامه و بودجه کشور، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعتباراتی را به مسکن محرومان اختصاص می دهند که می توان از آنها استفاده کرد.

در روزهای اخیر، تخریب خانه دو فرد بی بضاعت در استانهای جنوبی کشور از سوی شهرداری ها که بدون اخذ مجوزهای لازم بنا شده بود، واکنش های مخالف بسیاری را برانگیخته است.

منبع: فرارو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 333

به "دستور جهانگیری به استانداران پس از تخریب خانه یک زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور جهانگیری به استانداران پس از تخریب خانه یک زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید