دستگیری یک تروریست انتحاری در عوارضی تهران

به گزارش گیلاسفا، رئیس پلیس تهران عظیم از بازداشت فردی خرابکار با جلیقه و ریموت انفجاری و سایر مهمات اطلاع داد که قصد داشت با راهنمایی معاندان خرابکاری ایجاد کند.

دستگیری یک تروریست انتحاری در عوارضی تهران

به گزارش تسنیم؛ سردار حسین رحیمی صبح امروز در مراسم افتتاحیه طرح های عمرانی فرماندهی انتظامی تهران عظیم در ستاد فاتب با بیان اینکه بخش زیادی از پروژه های مذکور مرهون یاری های خیران است، اظهار کرد: امروز پروژه های همچون حسینه فاتب را افتتاح می کنیم.

رئیس پلیس تهران عظیم اضافه کرد: 670 معتاد در کهریزک بازپروی و تا یک سال نگهداری می شوند، امروز فاز دوم این مرکز با ظرفیت 500 نفر و مجموعه ورزشی فاتب با 15 میلیارد اعتبار افتتاح می گردد.

این مقام ارشد انتظامی بیان نمود: در پروژه های امروز، افتتاح بازداشتگاه آگاهی با متراژی بالغ بر 3 هزار مترمربع را خواهیم داشت، بازداشتگاه قبلی بسیار قدیمی بود و 40 سال از ساخت آن می گذشت.

وی توضیح داد: امروز چهار پمپ بنزین را در مقر های انتظامی تهران عظیم فعال کردیم و بیش از 80 تا 90 درصد خودرو ها دیگر در پمپ بنزین های عمومی، سوخت دریافت نمی نمایند.

رحیمی یادآور شد: پروژه های دیگری نیز از این 37 پروژه، 16 پروژه احداثی و 21 پروژه نوسازی است که جمعاً برای آن ها 180 میلیارد تومان اختصاص یافته که بالغ بر 102 میلیارد تومان آن به وسیله مجمع خیران و یاری شهرداری تهران بوده است.

فرمانده انتظامی تهران گفت: 18 قطعه زمین را برای تعدادی کلانتری مدنظر قرار دادیم.

این مقام ارشد انتظامی متذکر شد: ان شاءالله در سال 1400، ادامه این نهضت عمرانی را خواهیم داشت.

وی توضیح داد: در چند روز گذشته فردی خرابکار که بر اساس راهنمایی معاندان قصد خرابکاری داشت با تیزهوشی همکاران در عوارضی تهران عظیم بازداشت شد، این فرد حامل سلاح، جلیقه انفجاری، مواد محترقه، ریموت و سایر امکانات بود که همکاران من با وی درگیر شده و با درایت همکاران، در یک اقدام اضطراب و دلهره آور درحالیکه تجهیزات خود را نشان می داد و هر لحظه قصد عملیات انتحاری داشت، بازداشت شد.

رحیمی ادامه داد: سرگردی با رشادت خود را روی این فرد پرتاب کرد که در همان لحظه آن بمب خنثی و این توطئه با دلاوری همکاران انتظامی تهران عظیم در هفته پیش خنثی شد.

رئیس پلیس تهران متذکر شد: روز گذشته نیز ده ها نفر از مجرمان را بازداشت و طرح برخورد با حاملان سرد را اجرا کردیم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 735

به "دستگیری یک تروریست انتحاری در عوارضی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یک تروریست انتحاری در عوارضی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید