راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه

به گزارش گیلاسفا، تهران (پانا) - ادعای عجیب مرد جوان در خصوص مرگ مشکوک زن همسایه در خانه وی منجر به بازداشت او شد.

راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایران، اوایل فروردین مرد جوانی ناپدید شدن همسرش را به پلیس گزارش کرد. او گفت: همسرم روز گذشته برای خرید از خانه خارج شد، اما دیگر برنگشت. با اینکه می دانستم بدون اطلاع من جایی نمی رود با این حال با دوست و فامیل و آشنا تماس گرفتم ولی خبری از او نبود تا صبح منتظرش ماندم و بعد به سراغ بیمارستان ها و درمانگاه ها رفتم اما بی نتیجه بود.حالا از شما می خواهم همسرم را پیدا کنید.

یک سرنخ

با شکایت مرد جوان، تحقیقات برای پیدا کردن نازنین شروع شد. کارآگاهان اداره آگاهی در نخستین گام به تحقیقات میدانی پرداختند و تعیین شد که آخرین بار نازنین با مرد همسایه به نام پویا دیده شده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت تیم جنایی با پرونده کشف جسد زن جوانی در اطراف شهرستان قزوین روبرو شدند. رهگذران جسد را پیدا نموده و در تماس با پلیس موضوع را گزارش نموده بودند. بلافاصله تیم جنایی پلیس آگاهی استان قزوین راهی محل شده و با جسد زن جوان در حالی که سیم و طناب به دور گردن و بدنش بود روبرو شدند. جسد متعلق به زنی حدوداً 40 ساله بود که هیچ مدرک هویتی همراه نداشت. از آنجایی که چند روزی از مرگ او می گذشت، جنازه برای تعیین شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

با توجه به اینکه احتمال می رفت جسد کشف شده متعلق به نازنین باشد، از خانواده او خواسته شد برای شناسایی هویت به پزشکی قانونی بروند. با حضور خانواده نازنین، جسد او شناسایی و بدین ترتیب راز ناپدید شدن زن 40 ساله برملا شد.

ادعای عجیب

در ادامه کارآگاهان مرد همسایه را نیز بازداشت کردند وی ابتدا مدعی بود که از سرنوشت نازنین بی اطلاع است اما زمانی که با مدارک پلیسی روبرو شد لب به اعتراف گشود.

او در ادعایی عجیب گفت: نازنین همسایه مان بود. من یک دست مبل داشتم که می خواستم آن را بفروشم. آن روز اتفاقی نازنین را در کوچه دیدم و در حین صحبت یادم افتاد که شاید بتوانم از او برای فروش مبل هایم یاری بگیرم. نازنین، با اینکه خانه دار بود اما زنی اجتماعی بود و دوستان زیادی داشت و می توانست به یاری دوستانش مبل هایم را بفروشد.

متهم جوان گفت: موضوع را برای نازنین تعریف کردم و او گفت باید مبل ها را ببیند. برای دیدن مبل ها و تهیه عکس از آنها وارد خانه ام شد. اما در حال عکس انداختن از مبل ها بود که یک دفعه حالش بد شد و روی زمین افتاد. حتی فرصت نکردم یک لیوان آب به او بدهم که او فوت کرد. ترسیده بودم، مرگ او باعث می شد که برای من مشکل به وجود بیاید. ترس از این ماجرا باعث شد که به فکر بیفتم جسد نازنین را از خانه به بیرون انتقال دهم. جنازه را داخل خودرویم گذاشتم و به سمت قزوین به راه افتادم و جسد را در بیابان های اطراف قزوین رها نموده و به خانه برگشتم.

با توجه به اظهارات متناقض پویا؛ به دستور بازپرس سهرابی، متهم جوان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 782

به "راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید