زمان احتمالی برگزاری آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد

به گزارش گیلاسفا، رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی زمان احتمالی برگزاری آزمون دستیاری پزشکی را بیان کرد.

زمان احتمالی برگزاری آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، تعویق برگزاری آزمون دستیاری پزشکی یک بار در اسفند ماه 99 و موکول شدن آن به 20 فروردین ماه 1400 و در نهایت لغو این آزمون توسط رای دیوان عدالت اداری موجب شده است تا داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی بیش از پیش در سردرگمی تعویق و یا برگزاری این آزمون قرار گیرند.

بیشتر بخوانید

بلاتکلیفی دانشجویان دستیاری پزشکی ادامه دارد / چرا وزارت بهداشت زمان برگزاری آزمون دستیاری را اعلام نمی کند؟

هزاران داوطلب همچنان در انتظار یک تصمیم / آزمون دستیاری پزشکی چه زمانی برگزار می گردد؟

سردرگمی داوطلبان آزمون دستیاری نتیجه ورود آن ها به باند های نامرغوب است / نهاد های مسبب تعویق آزمون خود جوابگوی داوطلبان باشند

این در حالی است که علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت روزی خبر از اعلام تاریخ دقیق برگزاری این آزمون در 29 اسفند ماه می دهد و یک ماه بعد، بدون اعلام هیچ خبری از زمان دقیق برگزاری این آزمون، تنها از تعویق دو سه ماهه سخن می گوید. به همین منظور به مصاحبه با سعید هاشمی، رئیس مرکز سنجش وآموزش پزشکی پرداختیم تا از زمان برگزاری این آزمون آگاه شویم.

هاشمی در مورد عدم اعلام زمان برگزاری این آزمون توسط وزارت بهداشت گفت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت به شدت پیگیر این موضوع به وسیله مراجع قانونی است تا مناسب ترین تاریخ برای برگزاری امتحان را معین کند.

وی درباره احتمال برگزاری این آزمون در خرداد و یا تیر ماه توضیح داد: زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی هنوز به طور قطعی معین نیست. اما احتمال برگزاری آن در تیر ماه نسبت به ماه های دیگر بیشتر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 790

به "زمان احتمالی برگزاری آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان احتمالی برگزاری آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید