مقاله: پارک اسپایر دوحه (قطر)

به گزارش مجله گیلاسفا، پارک اسپایر با امکانات همه جانبه اش فضایی دلپذیر برای مردم محلی برای گریز از شلوغی زندگی روزمره و همچنین مسافران تور قطر برای گذراندن یک بعدازظهر آرامش بخش در محیطی سرسبز در این شهر کویری را به وجود آورده است. فضاهای بزرگ سرسبز، مسیرهای جالب توجه و متعدد پیاده روی و دویدن، زمین های بازی مختص بچه های کوچک و کافه ای که رو به یک دریاچه بزرگ قرار دارد، همگی باعث شده اند پارک اسپایر به یکی از جذاب ترین مقصدهای شهر دوحه تبدیل شود. در ضمن نزدیکی به دو تا از بزرگترین و معروف مراکز خرید شهر یک فرصت خوب برای استراحت بعد از یک روز خرید را فراهم کرده است.

مقاله: پارک اسپایر دوحه (قطر)

در محیط کویری و خشک شهر دوحه وجود فضای سرسبز پارک اسپایر تضادی جالب توجه در این بخش شهر به وجود آورده است. با مجموع مساحت 880 هزار متر مربع این پارک همچنین بزرگترین پارک دوحه به حساب می آید. در پارک اسپایر هم امکانات تفریحی برای بچه ها و هم امکانات مناسب برای علاقه مندان به ورزش و تحرک در نظر گرفته شده است، در نتیجه این پارک مقصدی مناسب برای آن هایی است که به فعالیت های بیرونی علاقه دارند. اگر در تور قطر هتل تان نزدیک به پارک باشد می توانید صبح های زود همراه با مردم محلی ورزش صبحگاهی خود را در این محیط سرسبز و دلپذیر انجام داده و روز خود را با انرژی بالا شروع کنید.

پارک اسپایر دوحه در ناحیه اسپایر و پشت مال معروف و محبوب ویلاجیو و هایت پلازا در منطقه الوعب دوحه قرار گرفته است. مسافران تور قطر می توانند با حرکت در مسیر جاده بین مال ویلاجیو و هایت پلازا به پارک برسند. فضایی زیادی برای پارک خودروی شخصی هم در اینجا در دسترس است.

منبع مقاله: پارک اسپایر دوحه (قطر)

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1009

به "مقاله: پارک اسپایر دوحه (قطر)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پارک اسپایر دوحه (قطر)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید