میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شده ام

به گزارش گیلاسفا، بانوی اول سابق آمریکا قرنطینه ناشی از ویروس کرونا، تنش های نژادی به دنبال مرگ جورج فلوید و ریاکاری دولت کنونی را دلایل افسردگی کنونی خود دانست.

میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شده ام

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا گفت که در حال حاضر از افسردگی رنج می برد.

وی گفت: می دانم که در حال حاضر دچار افسردگی شده ام. نه تنها به خاطر قرنطینه ناشی از ویروس کرونا بلکه به خاطر تنش های نژادی و دیدن دورویی و ریاکاری دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا مدتی است که روزها خسته کننده و افسرده کننده هستند.

میشل اوبامای 56 ساله اضافه کرد: من با فعالیت های روزانه و خواب مشکل دارم. به خاطر اضطراب و نگرانی نیمه های شب از خواب بیدار می شوم و فشاری را تجربه می کنم که هرگز در زندگی ام تجربه نکرده ام.

وی تاکید کرد: از خواب بیدار می شوم و فکر می کنم که این دولت چطور می خواهد پاسخگو باشد، بیدار می شوم و نگران شنیدن داستان دیگری درباره یک مرد یا یک شخص سیاه پوست هستم که به نوعی تحقیر، زخمی یای کشته می شود یا به غلط به جرمی متهم می شود. همه اینها خسته کننده و طاقت فرسا هستند.

میشل اوباما تاکید کرد که تلاش کرده تا ورزش های روزانه اش را حفظ کند و هنگامی که دوستان و خانواده اش اطرافش هستند دلخوش می شود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 148

به "میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید