واکنش رضا صادقی به شرایط ترسناک کرونا در یک استان جنوبی

به گزارش گیلاسفا، هنرمند مطرح هرمزگانی موسیقی کشورمان گفت: بیان جمله در خانه ماندن بسیار ساده است اما شرایط ماندن مردم در خانه هم باید فراهم شود.

واکنش رضا صادقی به شرایط ترسناک کرونا در یک استان جنوبی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، رضا صادقی در خصوص شرایط قرمز کرونایی استان هرمزگان افزود: متأسفانه شرایط هرمزگان و به ویژه شهر بندرعباس در زمینه بیماری کرونا شرایط خیلی حاد، ترسناک و عجیب وغریبی است.

وی با بیان اینکه شرایط کرونا در استان هرمزگان جای نگرانی دارد، شرح داد: در این زمینه علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم، لازم است مسئولان هم با مردم همراه تر بوده و ماندن مردم در منازل را آسان تر کنند.

صادقی ادامه داد: بیان جمله در خانه ماندن بسیار ساده است اما شرایط ماندن مردم در خانه هم باید فراهم شود.

خواننده گروه مشکی پوشان با اشاره به اینکه کسی را که نگران سفره و تأمین خواسته های خانواده اش است نمی توانیم به اجبار در خانه نگه داریم مگر نیازهای اولیه اش را تأمین کنیم، اظهار کرد: همه افراد حق دارند که برای تأمین معیشت خود نگران باشند و بتوانند روزی خود را به دست آورند.

وی با بیان اینکه کرونا شرایط سخت و به بی رحمانه ترین شکل عزیزترین انسان ها را با خود می بلعد، افزود: امیدواریم شرایط هرمزگان هرچه زودتر بهبود یابد و به ویژه بندرعباس، میناب شهر زادگاهم، رودان و بندرلنگه را که طبق آمار در شرایط مناسبی قرار ندارند از این شرایط خارج سازد.

صادقی با اشاره به اینکه با رعایت تمامی نکات بهداشتی باید در کنار هم باشیم و این ویروس خطرناک را شکست دهیم، مطرح کرد: امیدوارم با هرچه زودتر از بین رفتن این ویروس بار دیگر در استان هرمزگان بر روی صحنه ظاهر شوم و با مردم استانم هم صدایی کنم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 80

به "واکنش رضا صادقی به شرایط ترسناک کرونا در یک استان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رضا صادقی به شرایط ترسناک کرونا در یک استان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید