واکنش عجیب مدیرعامل سابق پرسپولیس به محکومیت باشگاه

به گزارش گیلاسفا، امروز دادگاه عالی ورزش گفت رای اتاق حل اختلاف فیفا در پرونده مهاجم کروات سابق باشگاه پرسپولیس را قبول کرده است و این مهاجم کروات که تنها یک نیم فصل برای قرمزها بازی کرده بود، باشگاه پرسپولیس باید 475 هزار یورو به علاوه پنج درصد سود سالیانه به حساب او واریز کند که در صورت عدم پرداخت مطالبات بودیمیر ظرف مدت مشخص، سه پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، بسته خواهد شد و بعد از پرداخت پول، این محرومیت از بین می رود.

واکنش عجیب مدیرعامل سابق پرسپولیس به محکومیت باشگاه

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

همچنین بعد از محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی و در صورتی که عدم پرداخت پول ادامه یابد، پفراینده به کمیته انضباطی ارجاع داده خواهد شد. باشگاه برای این منظور کمتر از دو ماه دیگر فرصت دارد.

بدون شک مسئولیت این بدهی برمی گردد به مدیران پرسپولیس علی الخصوص ایرج عرب. مدیرانی که حالا نه تنها بابت عملکردشان بازخواست نشده اند، بلکه به پست و مقام جدیدی هم دست پیدا می کنند. ایرج عرب زمانی که به عنوان مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس حضور داشت در خصوص شایعه تهدید ماریو بودیمیر مبنی بر دریافت مطالبات مالی گفته بود: چنین خبری اصلاً صحت ندارد و این موضوع شایعه است.

امروز و پس از اعلام رای دادگاه عالی ورزش با ایرج عرب تماس گرفتیم تا نظرش را درباره رای این پفراینده که او آن را شایعه خوانده بود و مقصر عدم توافق با بودیمیر از دیدگاه مدیران سابق و هواداران این باشگاه است، گفت: من در جریان این پفراینده نیستم و باید مدیر حقوقی وقت باشگاه پرسپولیس در این رابطه پاسخگو باشد.

عرب در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه این موضوع در زمان مدیریت شما رخ داده است و باید پاسخگو باشید گفت: درباره پرسپولیس صحبت نمی کنم و شما هم می توانید برای اطلاعات بیشتر به سوابق حقوقی این پفراینده در باشگاه پرسپولیس مراجعه کنید.

مهدی ذاکر مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت ایرج عرب در پاسخ به ادعای مدیرعامل سابق قرمزها می گوید: دفاعیات و تبادل لوایح بعد از ما و در دوران مدیر بعدی صورت گرفته است و بنده هم اطلاعی از فرایند آن ندارم، اما اینکه آقای عرب بخواهد بنده را به عنوان مقصر معرفی کند باید بگویم که تمامی موارد در باشگاه پرسپولیس حتی رد توافق با برانکو با دستور آقای عرب انجام شد و بنده به عنوان زیر مجموعه مدیریتی ایشان در باشگاه فعالیت می کرد.

ذاکر در پاسخ به این سوال که آیا اقدامی از سوی باشگاه برای بسته شدن این پفراینده و توافق با این بازیکن پیش از بردن آن به فیفا و دادگاه عالی ورزش صورت گرفت، گفت: یک سری مستندسازی صورت گرفته بود اما تصمیمات در آن زمان بر عهده مدیریت وقت باشگاه ایرج عرب بود و اطلاع دقیق تری از آن ندارم.

ذاکر در ادامه شرح داد: بنده تا شهریور ماه 98 در باشگاه مسئولیت داشتم و پس از آن اطلاع دقیقی از پفراینده این بازیکن ندارم فقط می توانم بگویم که تبادل لوایح صورت گرفته بود.

ذاکر در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه از سوی باشگاه پرسپولیس برای پذیرش مدیریت امور حقوقی به ایشان پیشنهادی شده است گفت: در زمان حضور مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست باشگاه پیشنهادی شد و جلسه ای برگزار شد اما با توجه به شرایط و برخی حاشیه ها این پیشنهاد را نتوانستم قبول کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 447

به "واکنش عجیب مدیرعامل سابق پرسپولیس به محکومیت باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عجیب مدیرعامل سابق پرسپولیس به محکومیت باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید