پرسپولیسی ها به تنظیمات کارخانه بازمی گردند

به گزارش گیلاسفا، خبرنگاران - گروه ورزشی - مسعودحسین: در خصوص دو هفته اخیر باشگاه سرخ ها و اتفاقاتی که روی داد، بحث بسیار است و تیتروار باید گذشت. نخست، اتفاق خوبی رخ داد و یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با اولسان گفت باید زیرساخت ها را ارتقا داد و عیب ها را رفع کرد و از نبود عیسی آل کثیر در ملاقات پایانی هرگز گلایه ای نکرد.

پرسپولیسی ها به تنظیمات کارخانه بازمی گردند

اما این دو هفته نشان داد همه آدم ها به تنظیمات کارخانه شان بازمی گردند مگر آنکه خلافش ثابت گردد. این را اول بار خود گل محمدی در بازگشت از دوحه و مصاحبه علیه مدیران باشگاه در مورد بشار رسن نشان داد.

این بازیکن عراقی گویا قرار نیست از دهان این مربی بیفتد حال آنکه عظیم تر از این بازیکن هم در پرسپولیس بوده اند و رفته اند؛ البته این به منظور تایید نوع رفتن رسن نیست بلکه مواجهه با شرایط فعلی است. اینکه این مربی مدام بگوید چون بازیکنم رفته پس نباید از این تیم انتظار داشت، نقطه شروع مسئولیت ناپذیری به حساب می آید. باید به این مربی گفت هافبک خلاق عراقی از این تیم رفته و وظیفه اوست که چاره ای برای وسط میدانش بیاندیشد.

افشین پیروانی، مدیر این تیم، در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به هجمه های بجا و نابجایی که به تیمش می گردد، کری می خواند و خود و تیمش را برتر می بیند حال آنکه برتر بودن در جهان، به برتر بودن حال است و نه گذشته. به قول معروف داشتم داشتم حساب نیست، دارم دارم حساب است.

پرسپولیس در بازی با نساجی قبل از اینکه از زمین ضربه بخورد - که واقعاً زمین دور از استانداردی هم بود - از ضعف های خودش ضربه خورد. گلی که دریافت کرد و گل هایی که دریافت نکرد را بار دیگر بازبینی کنید تا پی به ضعف های مشهود این تیم در همه خطوط ببرید.

بازیکنان این تیم، خود را خاص می دانند اما دست کم در این دو بازی نشان ندادند که نایب قهرمان آسیا هستند و گویا در زمین اینستاگرام، از قدرت بیشتری برخوردار بودند تا در زمین فوتبال.

گل محمدی چند روز قبل در اقدامی پسندیده، به نمایندگی از سوی باشگاه پرسپولیس، رهسپار یاسوج شد تا مدال خود را تقدیم به خانواده طرفدار فقید، بهروز خورشیدیان، کند. این رفتار، تحسین برانگیز است.

اکنون از این مربی باید پرسید چرا در تیمش شاهد رفتارهای ناجوانمردانه هستیم. حامد لک گویی دوباره به تنظیمات کارخانه بازگشته چون وقت کشی را از سر گرفته است. البته این دروازه بان در بازی با ذوب آهن کار جدیدتری هم رو کرد. اینکه به هنگام ضربه کرنر ذوبی ها، توپ را به وسط زمین انداخت تا بازی متوقف گردد. همچنین بابت ضربه عبدالله حسینی که هرگز به او برخورد نکرد، اقدام به داور فریبی کرد و در نهایت جنجالی را به پا کرد که دو اخراجی در پی داشت. اتفاقاً دود این اخراج هم به چشم خود پرسپولیس رفت.

پرسپولیسی ها بلافاصله پس از بازی به وسیله مدیر رسانه ای خود پستی را منتشر کردند مبنی بر اینکه جریان سازی ذوب آهن باعث توقف آنها شده است. اما گویا بیانیه ذوب آهن در نیمه نخست بازی، کارکردی نداشته و از نیمه دوم اثرگذاری آن شروع شده است. اینگونه فرافکنی ها جز به بیراهه رفتن نیست آن هم برای تیمی که هنوز آنقدر مهره ارزشمند و تاثیرگذار دارد که گل محمدی، بشار رسن را بر سر بازیکنانش نکوبد.

مربیان پرسپولیس جوابگوی رفتارهای خود هم باشند. جوابگوی عملکرد نا مناسب آرمان رمضانی، مهدی مهدی خانی، سعید آقایی و مهدی عبدی. جوابگوی خود برتر بینی. جوابگوی کری خوانی های مجازی که تمرکز تیم را از بین می برد. جوابگوی شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت و جوابگوی خیلی چیزهای دیگر.

بله پرسپولیس تیم خاصی است. تیمی که در فاصله یک ماه از بلندای فوتبال آسیا به جایی رسیده که در زمین خودش هم باید بابت تساوی راضی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 524

به "پرسپولیسی ها به تنظیمات کارخانه بازمی گردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی ها به تنظیمات کارخانه بازمی گردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید