کاهش تصادفات با مسدودسازی دسترسی های غیرضروری

به گزارش گیلاسفا، شهردار منطقه 19 بر ضرورت بازنگری در طرح تفصیلی بزرگراه آزادگان به منظور افزایش ایمنی این محور و کاهش تصادفات تأکید کرد.

کاهش تصادفات با مسدودسازی دسترسی های غیرضروری

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه عرض زیاد معبر کندروی بزرگراه آزادگان و وجود دسترسی های غیر مجاز در این معبر را عامل مهمی در بروز تصادفات دانست و گفت: برهمین اساس اصلاح اتصالات بزرگراه آزادگان از محور شهید کاظمی تا آیت اله سعیدی در حال آنالیز است و پیشنهاد بازنگری در این معبر نیز به سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران ارائه شده است.

او اعلام نمود: کاهش عرض کندرو و مسدودسازی دسترسی های متعدد در جهت تأثیر قابل چشمگیری در ایمن سازی این محور مواصلاتی پرتردد خواهد داشت. ضمن اینکه برای ایمن سازی تردد عابرین پیاده طی هماهنگی های اجرا شده با پلیس راهور آزادگان و طرح های پیشنهادی مقرر شده تا تعدادی از پهلوگاه ها در تندرو و کندروها مورد آنالیز قرار گیرد که به همین دلیل دو پهلوگاه تأیید و به منطقه ابلاغ شده است.

شهردار منطقه در ادامه از انتقال اتوبوس های انتهای خیابان پیروز به محوطه ورودی شهرداری ناحیه 3 به سمت شقایق اطلاع داد و گفت: با توجه به استقبال شورایاران از این طرح و تأیید اتوبوسرانی منطقه، بزودی اجرا خواهد شد.

او اظهار کرد: آنالیز های لازم برای انتقال و جابجایی این اتوبوس ها که در دو خط میدان بهمن و مترو علی آباد خدمات رسانی می نمایند اجرا شده است و بزودی کانکس و سرپناه برای ایستگاه اتوبوس ها در نقطه جدید، ایجاد می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 496

به "کاهش تصادفات با مسدودسازی دسترسی های غیرضروری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش تصادفات با مسدودسازی دسترسی های غیرضروری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید