کیفیت فنی استقلال باید بالا بیاید، نباید بین آبی ها اختلاف بیافتد

به گزارش گیلاسفا، محمد مومنی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیروزی استقلال مقابل گل گهر گفت: شاید بعضی ها بگویند در این دیدار گل گهر بهتر از استقلال بازی کرد و همه آمارها به سود آن تیم بود، اما در یک بازی بسیار مهم و مشخص کننده 3 امتیاز از هر چیزی مهم تر بود که آن را استقلال به دست آورد. اگر غفوری پنالتی دوم را از دست نمی داد و فاصله دو تیم 3 گل می شد، قطعاً گل گهر آن فشار نیمه دوم را هم نمی توانست وارد کند.

کیفیت فنی استقلال باید بالا بیاید، نباید بین آبی ها اختلاف بیافتد

وی اضافه نمود: ما نباید این روزها که تیم مان به صدر جدول رسیده مته به خشخاش گذاشته و دلگرمی را از اعضای تیم و هواداران بگیریم. کیفیت بازی یک چیز است و امتیاز گیری چیز دیگری و همواره جدول بر اساس امتیاز گیری تنظیم می شود نه بر اساس کیفیت بازی.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: این صحبت ها را انجام ندادم تا بگویم موافق این موضوع نیستم که فکری باید کیفیت بازی های تیمش را هم بالا بیاورد، اما معتقدم استقلال به اصل اول که امتیاز گیری است رسیده و حالا به جای آنکه ما پیشکسوتان برای تیم خودمان شمشیر ببندیم، کمک کنیم تا کیفیت بازی های تیم هم بهتر شود.

مومنی در ادامه بیان داشت: من از برخی از پیشکسوتان گله دارم که می آیند و از کیفیت فنی تیم رقیب صحبت می کنند و دل هواداران را می شکنند. تا به حال کدام پیشکسوت از کدام تیم آمده از استقلال تعریف و تمجید کرده که دوستان ما این کار را می کنند. این رفتار نشان دهنده فنی بودن افراد نیست. بلکه بالا بودن کیفیت بازی و نتیجه گیری تیمی که در آن کار می کنند می تواند نشان دهنده بار فنی آنها باشد.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: من خودم به عنوان یک پیشکسوت از همه هم نسل ها و بزرگترهای خودم در استقلال خواهش می کنم با یکدیگر همدل شده و از این تیم و کادر فنی اش دفاع و حمایت کنند. ما پیشکسوتان نباید اجازه دهیم بین خودمان اختلاف بیفتد و برای دیده شدن بیشتر حرف هایی بزنیم که نه به صلاح خودمان است، نه به صلاح تیمی که برای آن کار می کنیم و نه به صلاح استقلال.

مدیر پیشین آکادمی آبی پوشان خاطرنشان ساخت: منِ پیشکسوت استقلال اوج کار مربیگری ام این است که به نیمکت همین تیم برسم و هرگز مرا برای مربیگری به تیم رقیب نخواهند برد. لذا باید در گفتار امروزمان دقت کنیم که فردا برای بازگشت به خانه خودمان دچار مشکل نشویم. چرا که هواداران هرگز گفتار امروز ما را فراموش نخواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 535

به "کیفیت فنی استقلال باید بالا بیاید، نباید بین آبی ها اختلاف بیافتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت فنی استقلال باید بالا بیاید، نباید بین آبی ها اختلاف بیافتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید