تور قطر ارزان: اردوی سوم تیم ملی هندبال مردان در قطر

به گزارش مجله گیلاسفا، مربی تیم ملی هندبال مردان از احتمال برگزاری اردوی سوم تیم ملی با حضور لژیونرها و در قطر اطلاع داد.

تور قطر ارزان: اردوی سوم تیم ملی هندبال مردان در قطر

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی هندبال مردان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می نماید. اکنون دو مرحله از اردوهای تیم ملی در شهریور و مهر در حضور مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی اسپانیایی تیم برگزار گردیده است.

به گفته محسن طاهری مربی تیم ملی هندبال قرار است اردوی بعدی بعد از سرانجام مسابقات مرحله سوم دور رفت لیگ برتر یعنی حدودا اوایل برگزار گردد. محتمل است اردوی سوم با حضور لژیونرها و به صورت تورنمنتی در قطر انجام گردد.

البته پیش از این تیم ملی هندبال زنان ایران قرار بود قبل از مسابقات قهرمانی زنان آسیا تورنمنتی را در کشور قطر برگزار کند که قطر به گفته بازیکنان تیم ملی به علت نوع واکسن (سینورفام) بازیکنان این تورنمنت را لغو کرد و باید دید این تورنمنت برای تیم ملی مردان برگزار خواهد شد یا خیر.

مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا قرار است اوایل دی به میزبانی عربستان برگزار گردد. میزبان این مسابقات در ابتدا ایران بود که به گفته مسئولان فدراسیون به علت شرایط کرونا در ایران میزبانی از این گرفته شد.

محسن طاهری در گفت وگو با خبرنگاران، بعد از سرانجام مرحله دوم اردوهای تیم ملی هندبال مردان اظهار کرد: اردوی دوم تیم را با 25 بازیکنان استارت زدیم. همه بازیکنان در این اردو حاضر شدند و شرایط خوبی در اردو داشتیم. امیدواریم شرایط اردو در هر مرحله بهتر گردد و بتوانیم امکانات بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار دهیم.

مربی تیم ملی اضافه نمود: تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشت و دو مسابقه با تیم ملی امید داشتیم. فکر می کنم تا حدودی سرمربی تیم ملی به نقطه نظراتی که در نظر داشت دست پیدا کرد. تمرینات تیم ملی الف و ب همزمان اما به صورت جدا برگزار گردید و این دو تیم دو روز هفتم و نهم مهر با هم ملاقات تدارکاتی برگزار کردند که هر دو بازی را فکر می کنم تیم ملی با اختلاف 10 یا 11 گل پیروز شد.

طاهری در مورد زمان اردوی سوم تیم ملی هندبال مردان، گفت: امیدوارم طبق برنامه اردوی سوم با حضور نفرات اصلی تر و ان شاءالله لژیونرها در قالب یک تورنمنت در قطر ادامه پیدا کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اردوی سوم چه زمانی و آیا قرار است در قطر برگزار گردد، گفت: احتمالا اردوی بعدی تیم ملی بعد از مرحله سوم مسابقات لیگ (شروع مسابقات مرحله سوم لیگ برتر 25 مهر) شروع گردد. قرار است اردوی بعدی تورنمنتی در قطر باشد. احتمال آن خیلی زیاد است. این برنامه را در نظر داریم و امیدواریم که اجرایی گردد.

مربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا منظورتان از امکانات بیشتر برای بازیکنان چه بود، گفت: هم اردوهای تدارکاتی و هم شرایط تغذیه و خوابگاه مد نظر است. البته ما هتل آموزشگاه بودیم که شرایط خوبی دارد و تنها بعضی از اتاق هایش مشکلاتی داشت که آن هم مربوط به هتل است نه فدراسیون. دوست داریم که برای بازیکنان تیم ملی شرایط ویژه ای در نظر گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 995

به "تور قطر ارزان: اردوی سوم تیم ملی هندبال مردان در قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور قطر ارزان: اردوی سوم تیم ملی هندبال مردان در قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید