عیسی آل کثیر: پرسپولیس کاری می نماید که یک قرن طول بکشد تکرار گردد

به گزارش مجله گیلاسفا، تهران (پانا) - مهاجم پرسپولیس از انگیزه بالای بازیکنان این تیم برای کسب ششمین عنوان قهرمانی متوالی در لیگ برتر اطلاع داد.

عیسی آل کثیر: پرسپولیس کاری می نماید که یک قرن طول بکشد تکرار گردد

به گزارش ایران ورزشی، عیسی آل کثیر مهاجم گلزن تیم پرسپولیس فرایند تیمشان را در بالای جدول برای قهرمانی و رسیدن به صدر جدول بسیار مناسب می داند. او معتقد است با فرایند مثبتی که پرسپولیس در پیش گرفته این تیم دوباره روی دور برد افتاده و قطار پیروز پرسپولیس دیگر به این راحتی ها متوقف نخواهد شد. پس از مدتی که با عیسی صحبتی نداشتیم روز گذشته گفت و گوی اختصاصی با او داشتیم که در ذیل از نظرتان می گذرد.

از بازی مقابل تراکتور صحبتمان را آغاز کنیم؟

بازی را خوب آغاز کردیم و به حریف مسلط شدیم و به گل هم رسیدیم اما در ادامه وقتی تراکتور همه چیز را از دست رفته می دید کمی جلو کشید و تهاجمی تر کار کرد. تراکتور تیم بدی نیست اما در این فصل و خصوصاً در چند بازی اخیرش بردی را کسب نکرده بود به همین علت کمی انتحاری مقابل ما بازی کرد و به گل هم رسید اما این سرانجام بازی نبود و ما دوباره به توپ و میدان مسلط شدیم.

قبول داری در نیمه دوم شرایط تان بهتر شد؟

فقط در دقایق خیلی کوتاهی افت داشتیم که این هم طبیعی است چون حریف وقتی همه چیز را از دست رفته می بیند طبیعی است که بیشتر حمله کند و شرایط را سخت سازد اما در نیمه دوم دوباره به فشار حملاتمان افزودیم و با گل زیبای سیامک فزونی خودمان را حفظ کردیم و سه امتیاز شیرین را کسب کردیم تا به صدر نزدیکتر شویم چند فرصت دیگر هم داشتیم که می توانستیم با نتیجه ای بهتر از برد دو بر یک به کارمان انتها دهیم.

به نظر منتظر حکم کمیته استیناف هستید که دوباره صدر را از رقیب سنتی تان پس بگیرید؟

ما منتظر چیزی نیستیم چون در عمل هم ثابت می کنیم که می توانیم به صدر برگردیم، کاری که قبلاً هم پنج بار متوالی پرسپولیس آن را انجام داده و این بار هم ما می توانیم خیلی راحت دوباره به صدر برسیم و صدر را پسصدر را از آن خود کنیم.

اما سال جاری به نظر قهرمانی تان خیلی سخت تر از سال های قبل به دست می آید؟

بله طبیعی است که هر سال قهرمانی سخت تر گردد چون بالاخره تیم های دیگر هم خودشان را تقویت می نمایند و برای رسیدن به رتبه های بالاتر و حتی قهرمانی نهایت کوشش شان را انجام می دهند اما از قلم نیاندازید که ما هم به شرایط خیلی خوبی رسیده ایم و اوضاع مان را بازی به بازی بهتر خواهیم کرد.

با این حساب، باید به قهرمانی این فصل پرسپولیس هم خوشبین بود؟

چرا خوشبین نباشیم. برترین کادر مربیان و بازیکنان را داریم و هوادارانی را می بینیم که مانند کوه پشت سر ما هستند. به همین علت حتماً باز هم مدعی اول قهرمانی هستیم و ششمین قهرمانی متوالی را هم کسب می کنیم . این مسأله را اصلاً برای خودمان دست نیافتنی نمی دانیم. در واقع می خواهیم با کسب عنوان ششمین قهرمانی متوالی کاری کنیم که شاید یک قرن طول بکشد تا تیم دیگری بتواند آن را تکرار کند.

دغدغه کسب عنوان آقای گلی را هم در سر داری؟

حتماً به عنوان آقای گلی فکر می کنم اما اول ششمین قهرمانی بعد عنوان آقای گلی در برنامه ام قرار دارند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1150

به "عیسی آل کثیر: پرسپولیس کاری می نماید که یک قرن طول بکشد تکرار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر: پرسپولیس کاری می نماید که یک قرن طول بکشد تکرار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید