واحد بخار پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی آماده تولید شد

به گزارش گیلاسفا، مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از تکمیل عملیات ساخت و پیش راه اندازی واحد بخار پالایشگاه این طرح خبر داد.

واحد بخار پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی آماده تولید شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز پارس، محمدمهدی توسلی پور با بیان اینکه این واحد شامل 6 بویلر تولید بخار است، گفت: کار تکمیل این واحد یوتیلیتی ازسوی شرکت مپنا اجرا شده و این شرکت وظیفه ساخت بویلرهای این واحد را به عهده داشته است.

وی با اشاره به ظرفیت تولید 160 تن بر ساعت بخار از سوی هریک از بویلرهای واحد بخار پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی، گفت: این واحد با توجه به تکمیل فعالیت های اجرایی و عملیات پیش راه اندازی، تحویل گروه راه انداز شد و در زمان بهره برداری، بخار مورد نیاز پالایشگاه را تامین می کند.

مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی ابراز امیدواری کرد با تکمیل واحدهای فرآیندی پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی، این واحد عملیاتی شده و از بخار آن برای واحدهای تولیدی و روشن کردن مشعل پالایشگاه استفاده شود.

توسلی پور با بیان اینکه عملیات ساخت پالایشگاه فاز 14 در سایت دو پارس جنوبی با پیشرفت 84.6 درصد هم اکنون درحال اجراست و در گام نخست، واحدهای جانبی این طرح تا پایان امسال عملیاتی می شود، شرح داد: واحد آب آتش نشانی پالایشگاه فاز 14 با توجه به بهره برداری از دو مخزن ذخیره سازی میعانات گازی و ضرورت اجرایی شدن الزام های ایمنی راه اندازی شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 499

به "واحد بخار پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی آماده تولید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحد بخار پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی آماده تولید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید