کدام مدل ابرو برای چشم های درشت مناسب است؟

به گزارش مجله گیلاسفا، بهترین مدل ابرو برای چشم های درشت، مدل ابروی گرد است. ابرو های گرد، چشم شما را جذاب تر نشان داده و تاثیر درشتی چشم ها را کم تر می کنند.

کدام مدل ابرو برای چشم های درشت مناسب است؟

خبرنگاران | سرویس آرایش و زیبایی - شکل و فرم ابرو ها تاثیر زیادی بر روی صورت دارند. متناسب بودن شکل ابرو می تواند باعث جذابیت شما شود. افراد بر این باورند که شکل ابرو تنها به شکل صورت بستگی دارد. اما به عقیده متخصصان آرایش و زیبایی، برای داشتن ابرویی زیبا، علاوه بر صورت، باید اندازه چشم ها را نیز در نظر گرفت. در ادامه، بهترین مدل ابرو برای چشم های درشت را به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع شکل ابرو

قبل از معرفی مدل ابرو برای چشم های درشت، ابتدا، انواع شکل ابرو را معرفی می کنیم.

  • ابروی گرد: ابرو های گرد، به شکل منحنی و بدون زاویه هستند. این نوع ابرو مناسب برای صورت های زاویه دار است.
  • ابرو با زاویه کم : این مدل ابرو دارای منحنی های نرم و نازک است. زاویه این نوع ابرو خیلی تیز نیست. این مدل ابرو برای صورت های گرد یا منحنی مناسب است.
  • ابرو با زاویه تیز: این ابرو دارای زاویه ای تیز است که به طور واضح قابل دیدن است. این مدل ابرو مناسب برای کسانی است که صورت کوچک و کوتاهی دارند.
  • ابرو به شکل S یا ابروی منحنی: این مدل ابرو تقریبا به شکل حرف S است. این مدل، ترکیبی از ابرو با زاویه تیز و ابروی منحنی است. این نوع ابرو مناسب برای همه صورت ها است، اما بیشتر مناسب برای کسانی است که صورتی لوزی شکل دارند.
  • ابروی تخت: همان طور که از نام این ابرو پیداست، این ابرو کاملا بدون زاویه و بدون منحنی است. کسانی که صورتی دراز دارند، می توانند با استفاده از این نوع ابرو، صورت خود را کوتاه تر نشان دهند.

بهترین مدل ابرو برای چشم های درشت

اساسا شکل ابرو بستگی به فرم صورت و اندازه چشم ها دارد. اگر چشم های شما درشت است، واضح است که نمی خواهید آن ها را درشت تر نشان دهید. بهترین شکل ابرو برای افرادی که چشم های درشت دارند، مدل ابروی گرد است. ابرو های گرد، چشم شما را جذاب تر نشان خواهد داد به جای آنکه آن ها را بیرون زده و برآمده نشان دهد. ابرو های گرد، تاثیر درشتی چشم ها را کم تر کرده و صورت را متعادل تر نشان می دهد.

اگر ابرو های گرد، متناسب با صورت شما نیستند، می توانید ابرو هایی با قوس زیاد را انتخاب کنید. قوس زیاد باعث می شود که چشم ها کوچک تر نشان داده شوند. اگر شک دارید که چگونه قوس ابرو می تواند بر روی اندازه چشم اثر گذارد، آزمایش زیر را انجام دهید. اندازه خورشید را در زمان ظهر و سپس، در هنگام غروب یا طلوع خورشید، نگاه کنید. متوجه خواهید شد که در طول ظهر، اندازه خورشید در مقایسه با غروب یا طلوع خورشید، کوچکتر است. این امر به این دلیل است که در زمان غروب یا طلوع، خورشید به خط افق نزدیک تر است، در حالی که در دیگر ساعات، خورشید در آسمان و از زمین دور است.

در انتها، دقت داشته باشید که ضخامت ابرو هایتان یکسان باشد. همچنین، نوک ابرو های تان را بیش از حد تیز نکنید زیرا صورت شما را پرخاشگر نشان خواهد داد.

برگرفته از: beauty.onehowto

منبع: setare.com
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 669

به "کدام مدل ابرو برای چشم های درشت مناسب است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام مدل ابرو برای چشم های درشت مناسب است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید