2 تیم دانشگاه آزاد کرمانشاه به مرحله سوم مقدماتی کرسی های آزاد اندیشی راه یافتند

به گزارش مجله گیلاسفا، دومین روز از مرحله دوم مقدماتی کشوری رویداد ملی کرسی های آزاداندیشی دانشجویی در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار گردید و در مجموع دو تیم این دانشگاه به مرحله سوم مقدماتی راه یافتند.

2 تیم دانشگاه آزاد کرمانشاه به مرحله سوم مقدماتی کرسی های آزاد اندیشی راه یافتند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دومین روز از مرحله دوم مقدماتی کشوری رویداد ملی کرسی های آزاداندیشی دانشجویی در دانشگاه آزاد کرمانشاه با رقابت همزمان سه تیم دانشجویی همراه بود که دو تیم از این واحد دانشگاهی در بخش فرهنگی با موضوع دینداری بعد از انقلاب فرایند افزایشی داشته است همدیگر را در محک چالش سنجیدند و تیم دیگر از واحد دانشگاهی کرمانشاه در بخش اجتماعی با موضوع فیلترینگ فضای مجازی ناقض حقوق و آزادی های اجتماعی است به ارزیابی و سنجش تیمی از دانشگاه آزاد یزد پرداخت.

دو تیم از دانشگاه آزاد کرمانشاه به عنوان رقیب در بخش اجتماعی و تیم فردمطلع از این واحد دانشگاهی در رقابت با تیم گل نرگس از دانشگاه آزاد یزد در بخش فرهنگی همدیگر را در ترازوی استدلال و سنجش ارزیابی کردند.

در این مرحله تیم پویندگان اندیشه ورز به سرپرستی مرتضی کلهری به عنوان منتقد و تیم فردا در پرتو افکار خوب به سرپرستی اکرم محمدی بی ابری به عنوان موافق هر دو از دانشگاه آزاد کرمانشاه رقابت تنگاتنگی با موضوع دینداری بعد از انقلاب فرایند افزایشی داشته است داشتند و تیم فردمطلع به سرپرستی کبری اویس به عنوان موافق از دانشگاه آزاد کرمانشاه و تیم گل نرگس به سرپرستی مهناز یاوری از یزد به عنوان منتقد نیز موضوع فیلترینگ فضای مجازی ناقض حقوق و آزادی های اجتماعی است را مورد ارزیابی قرار دادند.

سیدمهدی صفوی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در خصوص نتیجه این رقابت ها گفت: گروه های موافق و منتقد درباره موضوع مورد رقابت به بحث و گفتگو پرداخته و در نهایت مباحث مطرح شده و استدلال های ارائه شده با حضور کارشناسان و متخصصان این رشته مورد داوری نهاده شد.

صفوی اظهار کرد: تیم پویندگان اندیشه ورز کرمانشاه به سرپرستی مرتضی کلهر به عنوان منتقد با امتیاز 14/93 و تیم فردا در پرتو افکار خوب کرمانشاه به سرپرستی اکرم محمدی به عنوان موافق با امتیاز 12/66 با هم رقابت کردند که تیم پویندگان اندیشه ورز کرمانشاه برنده شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه بیان نمود: تیم فرد مطلع کرمانشاه به سرپرستی کبری اویس به عنوان موافق با امتیاز 15/4 و تیم گل نرگس به سرپرستی مهناز یاوری از یزد به عنوان منتقد با امتیاز 14/20 با هم رقابت کردند که تیم فرد مطلع کرمانشاه برنده شد.

وی اظهار کرد: با این نتایج از مجموع چهار تیم دانشگاه آزاد کرمانشاه دو تیم به مرحله سوم مقدماتی راه یافتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 827

به "2 تیم دانشگاه آزاد کرمانشاه به مرحله سوم مقدماتی کرسی های آزاد اندیشی راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 تیم دانشگاه آزاد کرمانشاه به مرحله سوم مقدماتی کرسی های آزاد اندیشی راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید