استقلال بی خودی در لیگ زحمت می کشد ، لکه ننگ بازی پرسپولیس تا ابد روی پیشانی سازمان لیگ می ماند

به گزارش مجله گیلاسفا، بیژن طاهری سرپرست استقلال از تصمیم سازمان لیگ برتر ایران به شدت انتقاد کرد.

استقلال بی خودی در لیگ زحمت می کشد ، لکه ننگ بازی پرسپولیس تا ابد روی پیشانی سازمان لیگ می ماند

به گزارش خبرنگاران بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه در واکنش به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر محل برگزاری مسابقه این هفته تیم پیکان مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: همه یک سال زحمت می کشند و هزینه می نمایند تا براساس لیاقت و زحمت خود، در خاتمه فصل به مقامی در جدول دست پیدا نمایند. ما کم زحمت نکشیدیم و کوشش کردیم با وجود همه مسائل و تغییرات، دل طرفداران را شاد کنیم، ولی این اتفاقات باورکردنی نیست. پارسال هم کسی انتظار نداشت ما قهرمان شویم و تا به خودشان آمدند، دیدند ما سه هفته مانده با خاتمه لیگ، قهرمان شدیم وگرنه مطمئن باشید که نمی گذاشتند به قهرمانی برسیم.

وی در ادامه اضافه نمود: سؤال من از سازمان لیگ این است که چرا تبعیض بین تیم ها قائل هستید و ما چرا باید در دستگردی و بدون تماشاگر مقابل پیکان بازی می کردیم و تیم دیگر در آزادی و با تماشاگر بازی کند؟ چون گفتند ما بازی نمی کنیم؟! چرا کرج یا جاهای دیگر و شهرهای اطراف تهران این بازی را برگزار نکردند؟ مگر پیکان میزبان نیست و حق انتخاب ندارد؟

طاهری در خاتمه خاطر نشان کرد: سؤال من از مسئولان سازمان لیگ این است که مگر یک مسئول تصمیم گیر نباید بی طرف باشد؟ مگر باید برای یک رنگ خاص کوشش کند؟ این تصمیم گیری شائبه برانگیز و از عدالت به دور است. این ننگ روی پیشانی سازمان لیگ می ماند و کسی فراموش نمی کند که آنها خودشان باعث و بانی تبعیض و ایجاد شائبه می شوند. پیکان اگر در حال سقوط بود، این اتفاق رخ می داد؟ آنهم از وضع چینش و افتضاحات داوری. ما الکی زحمت می کشیم و سرِ کار هستیم. ما و طرفداران چه گناهی نموده ایم که این تبعیض را باید تحمل کنیم؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1402 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1417

به "استقلال بی خودی در لیگ زحمت می کشد ، لکه ننگ بازی پرسپولیس تا ابد روی پیشانی سازمان لیگ می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال بی خودی در لیگ زحمت می کشد ، لکه ننگ بازی پرسپولیس تا ابد روی پیشانی سازمان لیگ می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید