اعلام زمان از سرگیری پروازهای تهران به لندن

به گزارش مجله گیلاسفا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس گفت که پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما در جهت تهران - لندن و بالعکس از یکم تیر تا 4 آبان 1400، به روال سابق برگشته و سه روز در هفته انجام می شود.

اعلام زمان از سرگیری پروازهای تهران به لندن

به گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا از سفارت جمهوری اسلامی ایران، قرار است سه شنبه ها به برنامه پروازی هما در جهت تهران-لندن اضافه شود. در حال حاضر پروازهای هما در این جهت روزهای پنجشنبه و یکشنبه هر هفته انجام می شود.

این درحالیست که ایران از ابتدای دی ماه با شیوع ویروس جهش یافته کرونا در انگلستان پروازهای خود را به لندن قطع کرد و بر اساس درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا پروازهای انگلستان تا آخر دی ماه ممنوع شد.

این ممنوعیت دوباره تمدید شد و سازمان هواپیمایی به تمام شرکت های هواپیمایی داخلی، خارجی و دفاتر فروش اظهار داشت که فروش بلیت تهران - لندن اعم از مستقیم و غیرمستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی، ممنوع است.

با رفع محدودیت های کرونایی در کشور انگلیس، پرواز به این کشور از 16 اردیبهشت در روزهای یکشنبه و پنج شنبه هر هفته از سرگرفته شد.

به گفته مدیرکل روابط عمومی پرواز تهران-لندن در روزهای مقرر در ساعت 9 و 20 دقیقه فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) را ترک می کند و در ساعت 12 و 10 دقیقه وارد فرودگاه لندن می شود.

بیشتر محدودیت های کرونایی که از 16 دی ماه سال گذشته در پی شیوع افسارگسیخته کرونا در انگلیس اعمال شد، تا به امروز رفع شده و تنها یک گام تا بازگشت اوضاع به شرایط عادی به جای مانده است. طبق نقشه راه دولت انگلیس، عمده محدودیت های کرونایی از 21 ژوئن (31 خرداد) رفع خواهد شد

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 933

به "اعلام زمان از سرگیری پروازهای تهران به لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان از سرگیری پروازهای تهران به لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید