اوج وحشت و هیجان با سفر به این شهر متروکه، تصاویر

به گزارش گیلاسفا، یکی از این مکان ها در استان اوهایو آمریکا واقع شده و سال ها است که معروفیت آن به علت موارد وحشت آور و خانه های تسخیر شده در آن است. خارج از منطقه Summit County در استان اوهایو در آمریکا منطقه ای وجود دارد که به نام بوستون میلز شناخته می گردد.

اوج وحشت و هیجان با سفر به این شهر متروکه، تصاویر

در سال های اخیر شما می توانستید ساختمان های خالی را در این مکان مشاهده نمایید، تعداد زیادی علف های هرز و بعلاوه جاده هایی که به جایی نمی رسند و یک منظره نامناسب از آنچه که از سکونت افراد به جای مانده است همگی ویژگی های شهر متروکه هلتون می باشد. اما زمانی که کمی به عقب برگردیم همه چیز متفاوت خواهد بود. یک نقطه تجاری فرانسوی در قرن هفدهم میلادی در این منطقه باعث شد تا این شهر در سال 1806 تاسیس شده و تبدیل به مکانی جالب برای تبدیل به جامعه ای پر رونق شود.

تاریخچه شهر متروکه هلتون

در سال 1974 دولت ایالات متحده کمپین بزرگی را در این منطقه به راه انداخت تا با به دست آوردن تمامی زمین های این مکان آن را به پارکی ملی تبدیل نماید. پارک ملی قرار شد به نام پارک ملی دره Cuyahoga نامگذاری شود و دولت شروع به خریداری زمین ها کرد.

تقاضای دولت برای وسعت زیادی از زمین ها بود و کمی بیشتر یا کمتر به چپ و راست گرایش پیدا می کرد. بر اثر این حرکت دولت در خرید زمین ها و تعهد بسیاری که در راه اندازی پارک ملی وجود داشت دیگر کسی در این منطقه باقی نماینده و صاحبان زمین ها در حالی که ناراضی بودند مجبور شده روستای خود را ترک کرده و آن را با هر آنچه که هست رها سازند. و اینجا همان مکانی است که برای چند دهه به همان شکل به جای مانده است.

این پارک هرگز به دست نیامد و به وسیله سرویس پارک ملی به طور کامل رها شد همانطوری که خانه ها و ساختمان ها به وسیله مردم رها شده بود و بوستون میلز تبدیل به مکانی فراموش شده گشت که طبیعت ان را فرا گرفت. درختان در کنار ساختمان های خالی شبح مانند و منظره ویران شده آن جای تعجبی ندارد که این مکان را به محلی برای داستان های عجیب تبدیل کند. هرچند در گذشته هم بوستون میلز پس از بسته شدنش داستان های ترسناک و شگفت آوری را در پی خود ایجاد کرد تا جایی که در نهایت به صورت غیر رسمی نام آن را شهر متروکه هلتون قرار دادند.

تاریخچه داستان های عجیب شهر متروکه هلتون

سخت است که بتوان گفت داستان های عجیب و غریب در شهر متروکه هلتون در اوهایو از کجا شروع شده است. مدت کوتاهی پس از آنکه این شهر رها شد گروه هایی که اعتقادهای خاص خود را داشتند به این شهر متروکه نقل مکان کرده به صورتی که هنوز هم نقاشی های دیواری ان ها در سطح شهر دیده می شود. در واقع گزارشات بسیاری در خصوص لاشه حیوانات در این منطقه وجود دارد که نشانه ای از کشتن حیوانات به سبک خاص می باشد.

معروفیت ترسناک دیگری که به این مکان نسبت داده شد شایعاتی بود که در خصوص پیدا شدن بدن های انسانی در میان درختان است که قطعاتی از آن ها به وسیله یکی از فرقه های شیطانی بریده شده بود. بسیاری از این شایعاتی که شنیده می شوند مربوط به کلیسای شهر متروکه هلتون می باشد. گفته می شود که صلیب های بسیاری در اطراف ان قرار داشته و نور قرمزی رنگی که سوسو می زند از درون آن دیده می شود. ادعاهای فراوان دیگری هم در خصوص کلیسای قدیمی وجود داشته و گفته می شد که توده ای سیاه در داخل آن نگهداری می شود و یا داستان هایی عجیب از اینکه فردی در زیرمین کلیسا زندگی کرده و در پی شکار گناهکاران می باشد.

افسانه هایی در خصوص هلتون

شایعات دیگری هم وجود دارد که مربوط به شیطان می باشد. جاده های بسیاری وجود دارد که از میان این منطقه عبور می نماید که به شکل مرموزی بسته شده و یا نشانه هایی از مسدود بودن در جلوی ان ها واقع شده است و ادعا می شود که این کار به وسیله فرقه های پلید اجرا شده است. یکی دیگر از افسانه هایی که وجود دارد یک اتوبوس مدرسه می باشد که ظاهرا خالی از سکنه بوده و به صورت زنگ زده در یکی از جاده های بی استفاده رها شده است. داستانی که پشت این اتوبوس قرار داشته می گوید درون آن پر از بچه هایی است که به وسیله قاتلان سریالی و یا فرقه های شیطانی کشته شده اند.

گفته می شود در نزدیکی این اتوبوس پدیده های عجیب و غریبی مانند صدای فریاد و گریه بچه ها شنیده شد و بعلاوه چهره هایی از بچه ها دیده می شود، در کنار این ها روح مردی که خودش را کشته است هم مشاهده می شود. در طول این چند دهه ماجراجویان و کسانی که در پی موضوعات این چنینی هستند برای تماشا اتوبوس نفرین شده به این مکان امده اند اما اخیرا به نظر می رسد که آن دیگر وجود ندارد. در یکسری از داستان های دیگری که وجود دارد گفته می شود که شهر متروکه هلتون محلی برای قتل عام و کشتارهای بسیار بوده است. بر اساس افسانه ها در این مکان یک قاتل روانی وجود داشته است که افراد بسیاری را کشته است و شما اگر به پنجره ها نگاه کنید می توانید ارواح آن ها را ببینید. در سال های بعد ادعا شد که همچین کشتارگاهی وجود نداشته است اما این تصویر قدرتمند در فکر افراد به میزان کافی نفوذ کرده بود.

نشت شیمیایی در هلتون

یکی دیگر از داستان های شگفت انگیزی که در خصوص شهر متروکه هلتون گفته می شود این است که در این محل نوعی نشت شیمیایی روی داده است. ظاهرا مواد شیمیایی سمی در اثر تصادف یک کامیون در حال در این منطقه پخش شده است، هرچند که سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد که آن را مورد آنالیز قرار داده و پاکسازی کرده است. بر اساس گفته ها این نشت باعث تغییرات بارداری در حیوانات و انسان ها شده است و باعث شده تا نام شهر جهش یافته هم روی آن گذاشته شود و مهمترین آن ها احتمالا Peninsula Python که گفته می شود نوعی مار مارپیچ خاص است که در این منطقه یافت می شود. البته باید گفت که شواهد بسیار کمی وجود دارد که در این مکان نشت شیمیایی روی داده باشد اما حقیقتا قابل باور است.

جاده های مرگ در شهر متروکه هلتون

افسانه های متعدد دیگری هم در خصوص جاده های شهر متروکه هلتون وجود دارند. گفته می شود زمانی که شما در یکی از این جاده ها حرکت می کنید و زمانی که از علائم هشدار دهنده عبور می کنید به وسیله یک خودروی نعش کش که بر اساس گزارشات دارای یک چراغ می باشد دنبال خواهید شد. یکی دیگر از جاده ها به نام Stanford Road بوده که به جاده خاتمه دنیا معروفیت دارد، گفته می شود نیرویی غیر قابل مشاهده خودروی شما را در این جاده در اختیار گرفته و می بایست کوشش کنید تا بتوانید ان را کنترل نمایید و اگر شما به خاتمه این جاده برسید گروهی از فرقه های شیطانی در انتظار شما خواهند بود.

یکی دیگر از این جاده به نام بزرگراه جهنم شناخته می شود که گفته شده فردی دیواره وار که در پی قربانیان نو می شود از میان سایه ها بیرون پریده و در پی کشتن افراد می باشد.

سایر عجایب شهر متروکه هلتون

بعلاوه یک تونل تسخیر شده هم وجود دارد که گفته می شود به وسیله روح مردی که در اثر تصادف کشته شده محافظت می شود. البته گورستان شهر هم دارای بعضی از فعالیت ها می باشد و گفته می شود که چهره های سایه مانندی در آنجا دیده شده و بعلاوه گزارش هایی از نورهای عجیب و غریب در هنگام شب ارائه شده است. در عین حال گفته می شود که درختان هم جا به جا می شوند.

در آن نزدیکی پلی به نام Crybaby Bridge وجود داشته که بر روی رودخانه Cuyahoga قرار گرفته است و گفته می شود در این مکان بر اساس افسانه های کودکی که در اینجا مرده است مواردی مطرح می شود. اگر شما ماشین خود را در اینجا متوقف کنید لایه ای گرد و خاک روی آن نشسته که اثراتی از ردپاهای کوچک روی آن واقع شده است. جنگل ها و خانه های خالی از سکنه و بعلاوه تونل های زیر زمینی که در اینجا وجود دارد باعث شده تا این مکان به شهر متروکه هلتون معروفیت یابد.

بنابراین بسیاری از افسانه ها در خصوص این منطقه جادویی وجود دارند اما بیشتر آن ها فقط افسانه می باشند. یک مقاله بسیار شگفت انگیزی در خصوص ارواح اوهایو به وسیله شکارچیان ارواح ارائه شده است که نقطه به نقطه آن را آنالیز کرده و آن ها را داستانی ساختگی دانسته است. با این حال داستان ها در این منطقه همچنان ادامه دارد.

متاسفانه در سال های اخیر همه این ساختارها برای ساختن منطقه تفریحی ملی دره Cuyahoga که در سال 2000 شروع شد تخریب شده و این منطقه وحشت آوری خود را از دست داده است به طوری که باعث پاک کردن بسیاری از این افسانه های شوم محبوب شده است. اگر اکنون به این مکان بروید بسیاری از گذشته آن همراه با افسانه های ارواح دفن شده اند. هرچند اکنون هم شما می توانید از این محل بازدید نمایید تا مکان های نام برده شده را از نزدیک مشاهده نمایید البته بدون ترس و وحشت.

منبع: گردشبان
انتشار: 24 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 942

به "اوج وحشت و هیجان با سفر به این شهر متروکه، تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوج وحشت و هیجان با سفر به این شهر متروکه، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید