سیمان گران نشده، پاکت سیمان گران شده است

به گزارش گیلاسفا، به گزارش خبرنگاران، باتوجه به افزایش قیمت کیسه های پروپیلن که ناشی از افزایش قیمت مواد پتروشیمی بوده است براساس توافقات به عمل آمده میان انجمن سیمان با سازمان حمایت تنها قیمت سیمان پاکتی افزایش پیدا کرد.

سیمان گران نشده، پاکت سیمان گران شده است

در همین رابطه دبیر انجمن سیمان در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت سیمان گران شده است یا خیر؟ به خبرنگاران گفت: قیمت سیمان گران نشده است؛ بلکه قیمت پاکت سیمان افزایش پیدا نموده است که مجبور شدیم قیمت سیمان پاکتی را افزایش دهیم. با توجه به افزایش بیش از 100 درصدی قیمت پاکت هر یک تن سیمان 40 هزار تومان گران شده است.

عبدالرضا شیخان اضافه نمود: یعنی هر 20 عدد پاکت سیمان 50 کیلویی تنها 40 هزار تومان افزایش یافته که این رقم ناچیزی است. در غیر این صورت قیمت هر تن سیمان فله ای 220 هزار تومان است که قیمت آن از تیر ماه گران نشده است.

او اظهار کرد: این روزها قیمت مواد پتروشیمی از جمله کیسه های پروپیلن بیش از حد گران شده است و مواد پتروشیمی نیز در بورس کالا معامله می گردد.

شیخان با اشاره به شرایط فراوری سیمان گفت: سیمان به وفور در کارخانه ها وجود دارد و مسئله ای در تامین این کالا وجود ندارد.

خبر قیمت پاکت سیمانی چند است؟ را در این لینک بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 246

به "سیمان گران نشده، پاکت سیمان گران شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمان گران نشده، پاکت سیمان گران شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید