مقاله: راهنمای بازدید از راکی کانادا در بریتیش کلمبیا

به گزارش گیلاسفا، این ناحیه به لطف نمای طبیعی و فوق العاده راکی کانادا، به فعالیت­های فضای باز معروف است. اینجا از فعالیت­های آرام (مانند گردش، قایق سواری و سوارکاری) گرفته تا فعالیت­های سنگین (مانند کوهنوردی، اسکی از ارتفاع و موج سواری) موجود است.

مقاله: راهنمای بازدید از راکی کانادا در بریتیش کلمبیا

گردش در راکی را نباید فراموش کنید. در این ناحیه و به خصوص در پارک­های ملی، صدها جهت گردشی وجود دارند. یکی از بهترین جهتها در پارک ملی کوتنی، جهت آسان دره ماربل است که شما را به تنگه آهکی زیبایی می­رساند که توسط جوی توکوم ایجاد شده است. اگر می­خواهید در یاهو چیزی ببینید که شما را بیشتر به چالش بکشد، گردش روزانه آبشارهای دوقلو را امتحان کنید. با طی این جهت جنگلی می­توانید به یک آبشار دوقلوی فوق العاده برسید.

بخشی از کوهستان راکی امریکای شمالی، یعنی راکی کانادا، بین بریتیش کلمبیا و آلبرتا تقسیم شده و زنجیره کوهستان و قله ­های بلندی را دربر دارد که از رودخانه لیارد نزدیک مرز BC و یاکان تا مرز آیداهو و مونتانا در ایالات متحده ادامه دارند.

کوهستان صخره ­ای راکی از میان جنگل­های مرطوب و بخارگرفته BC شرقی سربرآورده و بدون شک یکی از بزرگترین جاذبه ­های کانادا می­باشد که در بین آبشارها، چمنزارهای پرگل آلپاین و دریاچه ­های شفاف یخچالی قرار گرفته است. این ناحیه به زمین ماجراجویی علاقمندان به طبیعت معروف شده و آنقدر جذاب است که می­توان بارها از آن بازدید کرد. در ادامه هدایت که برای جستجو در راکی کانادا از سوی بریتیش کلمبیا آماده نموده ایم را می­خوانید...

منبع مقاله: راهنمای بازدید از راکی کانادا در بریتیش کلمبیا

انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 857

به "مقاله: راهنمای بازدید از راکی کانادا در بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای بازدید از راکی کانادا در بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید