ممنوعیت تردد خودروها بعد از ساعت 20

به گزارش گیلاسفا، سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به تصمیم ستادملی مقابله با کرونا برای اعمال ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در معابر شهرها گفت: این طرح از ابتدای آذرماه آغاز شده و ساعت اجرای آن 21 تا چهار صبح است. اما به منظور جلوگیری از شیوع کرونا در دورهمی های شب یلدا ساعت اجرای منع تردد در روزهای شنبه و یکشنبه یک ساعت افزایش یافته و به ساعت 20 رسید.

ممنوعیت تردد خودروها بعد از ساعت 20

وی با بیان اینکه این طرح نه فقط در تهران بلکه در تمام شهرهای با شرایط قرمز و نارنجی کرونا اجرا خواهد شد، گفت: روز گذشته شهروندان همراهی خوبی در اجرای این طرح داشتند. البته تغییراتی هم در الگوی ترافیک داشتیم، از جمله اینکه سفرهای برگشت و بار ترافیکی عصرگاهی در بیشتر معابر زودتر شکل گرفته و به جای آغاز از حوالی ساعت 16 به ساعت 14 تغییر یافت.

شیرانی با بیان اینکه امروز هم تردد خودروهای شخصی از ساعت 20 تا چهار بامداد ممنوع است، گفت: امشب نیز ماموران پلیس بر اجرای این طرح نظارت کرده و اجازه تردد به خودروهای غیرمجاز را نخواهند داد. تردد در ساعت غیرمجاز در این شب توسط دوربین ها ثبت خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه پیش بینی می شود که ترافیک عصرگاهی امروز نیز زودتر از قبل آغاز شده و کمی هم پرحجم تر باشد، گفت: لازم است شهروندان اولا از هرگونه تردد غیر ضروری پرهیز کنند و ثانیا زمان سفر و بازگشت خود را مدیریت کنند تا قبل از ساعت 20 به خانه برگردند.

وی درباره ممنوعیت تردد بین شهری نیز گفت: این محدودیت همچنان برای خروج پلاک های بومی و ورود پلاک های غیربومی ادامه دارد و ماموران پلیس از سفر این خودروها جلوگیری خواهند کرد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 395

به "ممنوعیت تردد خودروها بعد از ساعت 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد خودروها بعد از ساعت 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید