آپدیت نسل نهم Gears 5 باتیستا را به بازی اضافه می نماید

به گزارش گیلاسفا، استودیوی کوالیشن (Coalition) از آپدیت جدیدی برای نسخه نسل نهم بازی گیرز 5 رونمایی نموده. این آپدیت قابلیت های فراوانی مانند حالت نیو گیم پلاس، پوسته های جدید برای شخصیت های بازی در بخش تک نفره، درجه های سختی جدید و بهبود های گرافیکی برای نسخه ایکس باکس سری ایکس و اس این بازی را در خود دارد. آپدیت جدید بازی گیرز 5 در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان)، هم زمان با عرضه کنسول های نسل نهم مایکروسافت عرضه خواهد شد.

آپدیت نسل نهم Gears 5 باتیستا را به بازی اضافه می نماید

بازی گیرز 5 از جدیدترین بازی های انحصاری مایکروسافت برای کنسول ایکس باکس وان محسوب می گردد. این بازی فرمول گیم پلی همیشگی و جواب پس داده سری گیرز آو وار را همراه با یکی از بهترین گرافیک هایی که روی کنسول ایکس باکس وان نظاره شده را ارایه می دهد. البته بازی گیرز 5 تغییراتی در این سری داده بود که به مذاق بسیاری از بازیکنان خوش نیامده و از طرف بسیاری، بازخوردهای بدی را دریافت نموده است. مانند بسیاری از بازی های نسل فعلی، بازی گیرز 5 هم روی نسل بعدی کنسول ها قابل اجرا است و به همین دلیل آپدیت جدیدی دریافت خواهد نمود.

  • اختلاف و پراکندگی - نقد و آنالیز بازی گیرز 5

به روزرسانی جدید بازی گیرز 5 به بازیکنان اجازه می دهد در حالت نیو گیم پلاس این بازی، شخصی سازی های جدیدی را اعمال نمایند. این حالت جدید دو درجه سختی تازه به بازی اضافه می نماید که یکی از آن ها از درجه سختی استاندارد بازی سخت تر است. درجه سختی بعدی که آیرون من نام دارد، تنها یک فرصت به بازیکن برای اتمام بازی می دهد و در صورت شکست خوردن تمام پیشروی ها از دست می فرایند.

ویژگی دیگر این آپدیت امکان شخصی سازی ظاهر شخصیت های این بازی در قسمت داستانی است. برای تمام شخصیت های این بازی پوسته های مخصوصی در نظر گرفته شده. البته یکی از این پوسته ها در مقایسه با دیگر پوسته ها خاص تر است

این پوسته مخصوص، ظاهر شخصیت اصلی و محبوب این سری، مارکوس فینیکس را به شکل دیو باتیستا (Dave Bautista) بازیگر و کشتی کج گیر معروف در می آورد. برای این که این تبدیل کامل تر باشد حتی صدای مارکوس فینیکس هم با انتخاب این پوسته تغییر می نماید و دیالوگ هایی که توسط باتیستا صداگذاری شده اند جای دیالوگ های اصلی را خواهند گرفت. گفتنی است که انتخاب این پوسته به عهده بازیکن است و کسانی که ظاهر و صدای اصلی مارکوس فینیکس را ترجیح می دهند می توانند این پوسته را انتخاب ننمایند.

بازی گیرز 5 از همان ابتدای کار خود به روزرسانی های مخصوصی تحت عنوان Operations برای بخش چند نفره خود داشته که قابلیت های جدیدی به این بازی اضافه نموده اند. جدیدترین آپدیت بخش چند نفره بازی گیرز 5 بر اساس بازخورد بازیکنان ساخته شده و شخصی سازی شخصیت های بازی را بدون محدودیت هایی مرتبط با کلاس آن شخصیت را ممکن می نماید.

اجرای بازی گیرز 5 روی کنسول های ایکس باکس سری ایکس و اس بهبود های گرافیکی جدید و نرخ فریم بهتری را به ارمغان خواهد آورد. از این بهبود های گرافیکی می توان به سایه های دقیق تر، نورپردازی سراسری و جزئیات بیشتر برای رندرگیری از اجسام دور از بازیکن اشاره نمود. همچنین دارندگان کنسول های نسل نهم مایکروسافت می توانند بازی گیز 5 را با نرخ فریم 120 فریم بر ثانیه تجربه نمایند و نرخ فریم میان پرده های این بازی از 30 فریم بر ثانیه به 60 فریم بر ثانیه ارتقا پیدا نموده. البته دارندگان کنسول ایکس باکس وان هم از این آپدیت بهره مند خواهند شد و تاخیر اجرای این بازی برای کنسول ایکس باکس وان کاهش پیدا نموده.

پیش از این، یک محتوای دانلودی داستانی هم از طرف سازنده های گیرز 5 برای این بازی تأیید شده بود. این محتوای دانلودی، 3 الی 4 ساعت محتوای جدید به بخش تک نفره این بازی اضافه خواهد نمود و رایگان یا پولی بودن آن هنوز تعیین نیست. محتوای دانلودی داستان محور بازی گیرز 5، اوایل ماه دسامبر (آذر ماه) برای این بازی عرضه خواهد شد.

آپدیت مربوط به نسخه نسل نهم بازی گیرز 5 روز 10 نوامبر (20 آبان) هم زمان با عرضه کنسول های ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. به جز ارتقاهای گرافیکی که از آن ها یاد شد، تمام ویژگی های این آپدیت برای نسخه های ایکس باکس وان و کامپیوتری این بازی هم وجود دارند. بازی گیرز 5 هم اکنون برای ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی به وسیله استیم و فروشگاه مایکروسافت قابل دریافت است و نسخه ای مخصوص به کنسول های نسل نهم مایکروسافت از این بازی عرضه خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم در ادامه تریلر آپدیت جدید بازی گیرز 5 را تماشا کنید.

منبع: آی جی انببرو

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 274

به "آپدیت نسل نهم Gears 5 باتیستا را به بازی اضافه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت نسل نهم Gears 5 باتیستا را به بازی اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید