اولین روز کاری فدراسیون فوتبال بدون عزیزی خادم چگونه گذشت؟

به گزارش مجله گیلاسفا، تهران (پانا) - جمعی از اعضای هیأت رییسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، صبح شنبه به منظور پیگیری امور جاری و برنامه ریزی برای دوره سرپرستی با میرشاد ماجدی دیدار و مصاحبه کردند.

اولین روز کاری فدراسیون فوتبال بدون عزیزی خادم چگونه گذشت؟

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این جلسه اعضا ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای سرپرست نو، بر لزوم حفظ انسجام و اولویت بندی دقیق کارها تاکید کردند. اعضای هیات رییسه همچنین حفظ آرامش و امنیت خاطر تیم های ملی در رده های مختلف، علی الخصوص تیم ملی بزرگسال در آستانه جام جهانی فوتبال را اولویت شماره یک این فدراسیون اعلام کردند و در راستای تامین زیرساخت ها و منابع لازم برای حضور درخشان تیم ملی در این رقابت ها به بحث و بررسی پرداختند.

سید میرشاد ماجدی نیز در این جلسه، ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیات رییسه در انتخاب او بعنوان سرپرست، تاکید کرد در این مقطع بطور ویژه نیازمند هم افزایی و مشورت همه دلسوزان ورزش و پیشکسوتان و کارشناسان و خبرگان فوتبال کشور هستیم و این اطمینان خاطر را به خانواده بزرگ فوتبال ایران می دهیم که نهایت دقت و حساسیت را نسبت به مسایل به کار خواهیم گرفت و انشالله دوره درخشانی را در کنار هم خواهیم ساخت. ماجدی همچنین اضافه کرد امروز همه ما، فارغ از هر رنگ و دسته بندی باید به فکر موفقیت و اهتزاز پرچم سه رنگ کشور عزیزمان باشیم و در فدراسیون رنگی جز رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران وجود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1201

به "اولین روز کاری فدراسیون فوتبال بدون عزیزی خادم چگونه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین روز کاری فدراسیون فوتبال بدون عزیزی خادم چگونه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید