بیش از 40 هزار نفر به تماشای رسول مهربانی نشستند

به گزارش گیلاسفا، تهران (پانا) - رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از تماشای ویژه برنامه رسول مهربانی توسط بیش از 40 هزار نفر در اپلیکیشن روبیکا خبر داد.

بیش از 40 هزار نفر به تماشای رسول مهربانی نشستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، رضا بصیرت ضمن اعلام این که بیش از 40 هزار نفر به تماشای ویژه برنامه یک ساعته رسول مهربانی از طریق اپلیکیشن روبیکا نشستند در تصریح جزئیات آن گفت: از این تعداد، 26 هزار نفر همزمان با برگزاری این رویداد در محوطه مجموعه تئاترشهر، آنلاین بودند و 14 هزار نفر هم بعد از اتمام برنامه، آن را تماشا کردند.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ادامه داد: این اولین بار بود که ویژه برنامه ای همزمان با اجرا در محوطه مجموعه تئاترشهر، با همراهی اپراتور همراه اول و اپلیکیشن روبیکا به صورت آنلاین پوشش داده شد و پس از اتمام اجرا نیز همچنان در دسترس و قابل تماشا است.

بصیرت ضمن تاکید بر ضرورت فراهم آوردن امکان استفاده اهالی تئاتر از ظرفیت های فضای مجازی، اضافه کرد: از ابتدای کار در انجمن هنرهای نمایشی، مدیرکل هنرهای نمایشی بر استفاده بهینه از فضای مجازی در شرایط تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا تاکید داشتند و این فضا را به ویژه در شرایط فعلی زمینه ای برای رونق کسب وکار گروه های تئاتری می دیدند. جلسات ما با نهادهای مختلف، در نهایت به توافق مان با همراه اول انجامید و این ابتدای جهت پخش آنلاین آثار نمایشی است.

او در انتها در خصوص ادامه پیدا کردن این جهت گفت: تفاهم نامه ای در حال تنظیم است تا ان شاالله علی الخصوص در شرایط فعلی بتوانیم از طریق بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی و پوشش آنلاین به رونق تولیدات نمایشی کمک کنیم.

رسول مهربانی عنوان ویژه برنامه ای بود در قالب نمایش های ایرانی، نقالی و پرده خوانی در منقبت حضرت رسول که روز سه شنبه یوم الله 13 آبان همزمان با جشن میلاد پیامبر(ص) و امام جعفرصادق (ع) به همت انجمن هنرهای نمایشی ایران و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و اپلیکیشن روبیکا از ساعت 16 تا اذان مغرب در محوطه مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 291

به "بیش از 40 هزار نفر به تماشای رسول مهربانی نشستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 40 هزار نفر به تماشای رسول مهربانی نشستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید