تغییرات نو اینستاگرام

به گزارش مجله گیلاسفا، اینستاگرام سرگرم طراحی قابلیت جدیدی به نام موارد دلخواه (Favorites) است که به کاربران امکان می دهد حساب هایی که مایلند پست های آن ها در فید بیش از سایر پست ها نمایش داده گردد را انتخاب نمایند.

تغییرات نو اینستاگرام

به گزارش ایسنا، قابلیت مشابهی در فیس بوک وجود دارد که به کاربران کنترل بیشتری در مورد الگوریتم نیوز فید می دهد. کاربران فیس بوک می توانند حداکثر 30 دوست یا صفحات فیس بوک را انتخاب نمایند که نمایش پست های آن ها در نیوز فید نسبت به پست های دیگر در اولویت قرار می گیرد. هنوز معلوم نیست قابلیت Favorites اینستاگرام تا چه حدی محدودیت خواهد داشت.

این قابلیت در دست طراحی اخیرا از سوی الساندرو پالوتزی، محقق اپلیکیشن شناسایی شده است. بر اساس اسکرین شات هایی که پالوتزی در توییتر منتشر نموده است، کاربران می توانند در میان حساب های اینستاگرام که آن ها را دنبال می نمایند جست و جو نموده و لیست از موارد دلخواه را انتخاب نمایند. این لیست می تواند هر زمانی ویرایش گردد و کاربران از این که به لیست موارد دلخواه کاربر دیگری اضافه شده اند، آگاه نخواهند شد.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، این قابلیت مشابه قابلیت دوستان نزدیک (Close Friends) برای نمایش استوری اینستاگرام است که به کاربران امکان می دهد لیستی از دوستان نزدیک را انتخاب نموده و استوری های شخصی و خصوصی تر خودو را با آن ها به اشتراک بگذارند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 975

به "تغییرات نو اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات نو اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید