ایما، یک اینفلوئنسر مجازی اینستاگرامی با 300 هزار دنبال کننده!

به گزارش گیلاسفا، در زمانه تاخت و تاز بیماری کرونا و رکود فعالیت انسان ها، اینفلوئنسرهای مجازی گل کرده اند و چهره شده اند.

ایما، یک اینفلوئنسر مجازی اینستاگرامی با 300 هزار دنبال کننده!

اینفلوئنسر اینستاگرام شدن، هم برای خودش شرایط و هم شانس و اقبال می خواهد. همان طور که می دانید با مطالب و کپشن های خوب و فعالیت منظم، به سختی می شود بیش از چند ده هزار دنبال کننده داشت. اما اینفلوئنسرها و سلبریتی ها، چند صد هزار کا دنبال کننده دارند و صرفا با عکس ها و ویدئوهایی ساده از خودشان و کپشن های دم دستی، دل از همه می ربایند.

اما اگر شما نه شهرتی از قبل داشته باشید و نه ویژگی های فیزیکی برجسته ای، باید چه کنید؟ آیا می توانید اینفلوئنسر شوید؟

برخی از حرکات زرد و کارهای عجیب و غریب هم پاسخ می دهند!

اما یک راه ابتکاری این است که اصلا موجودی تخیلی به صورت کامپیوتری و 3d خلق شود! این درست کاری است که با خلق ایما Imma اجرا شده است. او حالا بیش از 300 هزار دنبال کننده دارد و با برندها همکاری دارد و در اپلیکیشن تیک تاک هم شهرتی به هم زده است و یک تک ویدئوی او 5.6 میلیون بازدیدکننده دارد.

در پشت صحنه خلق این شخصیت محبوب، شرکت Aww قرار گرفته است. 20 کارمند با تخصص در فیلم سازی و 3D مسئول خلق او هستند. برای رندر کردن او از تعدادی از موتورهای گرافیکی گیم ها استفاده می شود.

ایما اصلا قرار نبود که یک وسیله بازاریابی شود، ابتدا او برای یک نمایشگاه هنری خلق شده بود. حالا او نماد اینفلوئنسری مجازی شده است.

منبع

منبع: یک پزشک
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 285

به "ایما، یک اینفلوئنسر مجازی اینستاگرامی با 300 هزار دنبال کننده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایما، یک اینفلوئنسر مجازی اینستاگرامی با 300 هزار دنبال کننده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید