رعایت محدودیت ها از سوی تمامی صنوف تهران در هفته نخست

به گزارش گیلاسفا، فرماندار تهران گفت: با همکاری اصناف، بازاریان، کسبه، مردم و اکیپ های بهداشتی مراکز غیرضروری در سطح شهرستان تعطیل شدند و در هفته اول همکاری بسیاری خوب مردم را شاهد بودیم.

رعایت محدودیت ها از سوی تمامی صنوف تهران در هفته نخست

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا با موضوع پیشگیری و مهار ویروس کرونا با همکاری، دانشگاه های علوم پزشکی، ایران تهران و شهید بهشتی و پلیس اماکن در شهرستان تهران با جدیت اجرا می شود و اجرای این طرح نقش اساسی در پیشگیری از ویروس کرونا خواهد داشت.

فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: با همکاری اصناف، بازاریان، کسبه، مردم و اکیپ های بهداشتی و نظارتی اصناف و اماکن، مراکز غیر ضروری در سطح شهرستان تعطیل شدند و در هفته اول همکاری بسیاری خوب مردم را در سطح شهر تهران شاهد بودیم.

فرماندار تهران ضمن تقدیر و تشکر از همکاری رضایت بخش همشهریان در جهت اجرای طرح محدودیت ها گفت: کسبه، صاحبان مشاغل و اصناف برغم متحمل شدن ضرر و زیان اقتصادی، بخاطر تامین سلامت مردم فعالیت خود را در زمان اعمال محدودیت ها تعطیل کردند و همکاری خوبی با اجرای طرح جامع مقابله با کرونا داشتند که جای تقدیر و سپاسگزاری فراوان از عموم مردم شریف شهرستان تهران از جمله صاحبان مشاغل است.

فرماندار تهران گفت: اکیپ های بهداشتی و نظارتی در شهرستان برای اجرای طرح محدودیت های جدید کرونایی به صورت مستمر ادامه داشته و طبق گزارش ناظرین و بازرسان این طرح تقریباً تمامی صنوف مشمول طرح با رعایت و توجه به دستورالعمل ستاد ملی کرونا، همچون گذشته ایفای نقش کردند.

فرماندار تهران قطع زنجیره ویروس کرونا را نیازمند همکاری همه جانبه اقشار مختلف مردم مطرح نمود و افزود: علاوه بر اجرای طرح محدودیت های جدید، مردم همچنان باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و از تردد های غیر ضروری خودداری کنند.

همچنین لازم است از مشارکت مؤثر نیرو های انتظامی، دستگاه قضایی، کادر درمانی، دستگاه های امدادی و اصحاب رسانه علی الخصوص رسانه ملی که از ساعت صفر بامداد روز شنبه اول آذرماه با حضور مستقیم در میدان، موجبات آغاز پیروز اجرای این طرح جدید را فراهم آورده اند سپاسگزاری و تقدیر به عمل آید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 345

به "رعایت محدودیت ها از سوی تمامی صنوف تهران در هفته نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت محدودیت ها از سوی تمامی صنوف تهران در هفته نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید