سلامتی و پزشکی

ایما، یک اینفلوئنسر مجازی اینستاگرامی با 300 هزار دنبال کننده!

در زمانه تاخت و تاز بیماری کرونا و رکود فعالیت انسان ها، اینفلوئنسرهای مجازی گل کرده اند و چهره شده اند.

10 آذر 1399

مسواک زدن جلوی شیوع کرونا را می گیرد؟!

خمیردندان ها و محلول شست وشوی دهان موادی دارند که شبیه مواد موجود در مایع شست وشوی دست، ضد باکتری است و می تواند بر شیوع کووید -19 اثر گذارد که آشکارا منفعت دیگری برای رعایت بهداشت دهان و دندان است.

7 آذر 1399

فائوچی: ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست

کارشناس ارشد بهداشت عمومی آمریکا بر این باور است که دونالد ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست و امکان گسترش این ویروس به سایر افراد را ندارد.

6 آذر 1399

باید کاری کنیم که شهروندان رغبتی به سفر های غیر ضروری نداشته باشند

رئیس کمیته انتظامی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که شهروندان رغبت چندانی به انجام سفر های غیر ضرور نداشته باشند، گفت: سفر های غیر ضروری و تردد های بالا یکی از عوامل اصلی شیوع بیماری کروناست.

5 آذر 1399

محمدی به یک شرط بازیکن تراکتور است، کرونا در 6 روز از بین نمی رود

رسول کربکندی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد تعویق چند روزه در آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: این تصمیم به ضرر تیم هایی است که به موقع تمرینات خود را آغاز نموده اند. شاید تیم ما هم با یک هفته تعویق، تمرین بیشتری داشته باشد ولی به قول برخی از سرمربیان،...

4 آذر 1399

5 درمان خانگی برای لب های ترک خورده

برخلاف پوست دیگر قسمت های بدن، لب ها دارای غدد چربی نیستند و نمی توانند چربی های طبیعی برای پیشگیری از خشک شدن پوست خود را فراوری نمایند.

3 آذر 1399

(تصاویر) قابی تکان دهنده از سه پرستار که براثر کرونا جان باختند

پس از نرجس خانعلی زاده که نخستین پرستار شهید کرونا لقب گرفت، خبرهای حکایت از درگذشت دو دوست و همکار نرجس خانعلی زاده دارد.

2 آذر 1399

عوارض دستمال مرطوب کودک و جایگزین طبیعی آن چیست؟ عوارض دستمال مرطوب کودک و جایگزین طبیعی آن چیست؟

دستمال های مرطوب اگر چه کار مادران را بسیار سریع و راحتتر می کند ولی مضرات و عوارض دستمال مرطوب کودک جبران ناپذیر می باشد که بهتر است استفاده از آن را هر چه سریعتر کنار بگذارید.

28 آبان 1399

افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان

رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی از افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان از تاریخ 30 آذر ماه سال جاری خبر داد.

27 آبان 1399

بعضی باورهای اشتباه در روزهای کرونایی

تهران (پانا) - در این روزهای جولان کرونا که آگاهی نسبت به پروتکل های بهداشتی نقش بسزایی در جلوگیری از انتقال ویروس دارد، باورهای بهداشتی اشتباه و همچنین رفتارهای وسواس گونه نیز می تواند سلامت شهروندان را به خطر اندازد.

26 آبان 1399

خوراکی هایی که بمب انرژی هستند

یک متخصص تغذیه به معرفی برخی موادغذایی پر انرژی پرداخت و گفت: برخی موادغذایی می توانند میزان انرژی بیشتری به بدن برسانند.

21 آبان 1399

پاسخ تند قالیباف به روحانی:عقل معاد می خواهیم

خبرنگاران:رئیس مجلس در پیامی توئیتری به صحبت های امروز روحانی در نشست هیات دولت واکنش نشان داد.

20 آبان 1399

انتقال پایتخت؛ ایده ای برای فرار از تهدید تهران!

بحث انتقال پایتخت که پس از انقلاب اسلامی تقریبا در همه دولت ها مطرح شده و به حاشیه رفته است؛ این اواخر با خبری شدن نامه قرارگاه خاتم الانبیا بار دیگر در صدر اخبار قرار گرفت و مورد مخالفت مدیران شهری قرار گرفت. چنانچه محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران آن...

19 آبان 1399

سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد

رسانه های آمریکا امروز دوشنبه گزارش دادند سخنگوی کاخ سفید به بیماری کووید-19 مبتلا شده است.

17 آبان 1399

علت قهرهای مکرر مرد و زن چیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از گروه وبگردی خبرنگاران؛ حسین امینی مشاور خانواده با بیان این که قهر از واکنش های طبیعی انسان است، اظهار کرد: کودک، زن یا مرد تفاوتی نمی کند، همه این افراد در موقعیت هایی که با ناکامی روبرو می شوند یا به نیازهای مطلوب خود دست...

17 آبان 1399

شوخی بورس بازان با امنیتی شدن بازار

سهامداران بورس، اول هفته و با آغاز کار بازار، با خبر عجیبی روبه رو شدند؛ شورای عالی امنیت ملی به بورس ورود پیدا می نماید! در اوایل صبح چند صفحه ای که نام کاربری مشخصی نداشتند، این موضوع را مطرح کردند، اما ساعت 10 صبح، صفحه های دیگری که اسم و رسم دار هستند،...

16 آبان 1399

خبرنگاران 568 تخت بستری برای مقابله با موج سوم کرونا در کرمانشاه اختصاص یافت

کرمانشاه- خبرنگاران- موج سوم کرونا در استان کرمانشاه همزمان با ورود به فصل پاییز و در روزهای اوایل مهر شروع شده و دانشگاه علوم پزشکی ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی؛ آمادگی مراکز درمانی استان را برای مقابله با این موج خاطرنشان کرد.

14 آبان 1399

از سریال آقازاده حرف تازه ای نمی شنوید

فساد آقازاده ها در ایران و رانت های مخصوص این افراد به قدری محرز است که بدون ساخت چنین مجموعه ای نیز بر همگان مشخص بوده و روایت تازه ای از مسائل روز ندارد. شاید اگر این مجموعه در دهه 60 یا 70 پخش می شد، نمود دیگری داشت.

14 آبان 1399

برنامه های حمایتی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد از ناشران اعلام شد، از اجرای طرح های فصلی تا توزیع کاغذ دولتی

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های حمایتی این معاونت در پی برگزار نشدن نمایشگاه کتاب تهران را تشریح کرد.

10 آبان 1399

4خبر خوب و یک خبر بد برای بایدن

به گزارش خبرنگاران، جو بایدن، نامزد دموکرات ها در 4 ایالت چرخشی (Swing states) از ترامپ پیش است. او حتی در یکی از ایالت ها که ترامپ در سال 2016 توانسته بود نتیجه را به سود خود کند، جلو افتاده است.

9 آبان 1399
تعداد: (78)