متلک مربی ذوب آهن: این ها تیم خاص هستند؟

به گزارش گیلاسفا، پنج شنبه گذشته هم نیمکت ذوب آهن سروصدای فراوانی راه انداخته و اواخر دیدار با پرسپولیس شنیدیم ابراهیم تقی پور، دستیار رحمان رضایی با صدای بلند فریاد کشیده بود: این ها تیم خاص هستند!

متلک مربی ذوب آهن: این ها تیم خاص هستند؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و ذوب آهن اصفهان درحالی با تساوی یک - یک به پایان رسید که این بازی آبستن حوادث خاصی بود. در دقایق پایانی این بازی تنش زیادی بین طرفین شکل گرفت. ماجرا از برخورد عبدالله حسینی با حامد لک استارت خورد و سعید آقایی که مدعی است این بازیکن به اعضای تیمش فحاشی کرده با او درگیر شد که بیژن حیدری هر دو بازیکن را اخراج کرد. در ادامه هم نیمکت ذوب آهن به صحنه ای معترض بودند که واکنش یحیی گل محمدی را در پی داشت.

اما ماجرا چه بود؟

خاطرتان باشد چندی روز پیش قاسم حدادی فر، کاپیتان ذوب آهن اصفهان در خصوص تعویق یک روزه بازی با پرسپولیس گفت: به هرحال تصمیمی است که گرفته اند اما به قول رسول کربکندی صحبت هایی که مطرح می شود واقعاً جای تعجب دارد. مردم هم می گویند از یک تیم خاص جانبداری می شود! وقتی این صحبت ها را می شنویم شک می کنیم. با این حال طوری نیست. واقعاً آماده این بازی هستیم. پنج شنبه بازی می کنیم و ان شاءا... نتیجه در زمین تعیین می شود.

پنج شنبه گذشته هم نیمکت ذوب آهن سروصدای فراوانی راه انداخته و اواخر دیدار با پرسپولیس شنیدیم ابراهیم تقی پور، دستیار رحمان رضایی با صدای بلند فریاد کشیده بود: اینها تیم خاص هستند و...

همین صحبت های ابراهیم تقی پور واکنش یحیی گل محمدی را به دنبال داشت. سرمربی پرسپولیس که معمولاً آدم آرامی است در جواب مربی تیم ذوب آهن داد زد: بنشین سر جایت!

البته این درگیری لفظی خیلی زود به اتمام رسید اما مربیان پرسپولیس و به ویژه یحیی گل محمدی به شدت از این اتفاق و رفتارهای نیمکت تیم ذوب آهن که همبازیان سرمربی سرخپوشان در تیم ملی بودند گلایه هایی داشتند. البته یحیی گل محمدی در مصاحبه تلویزیونی پس از پایان این دیدار حرفی بر زبان نیاورد.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 518

به "متلک مربی ذوب آهن: این ها تیم خاص هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متلک مربی ذوب آهن: این ها تیم خاص هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید