گل محمدی: پرسپولیس همواره برای قهرمانی می جنگد، این ما هستیم که مهدوی کیا را از دست می دهیم

به گزارش مجله گیلاسفا، سرمربی پرسپولیس می گوید بازی در زمین بی طرف به نفع تیم های دیگر است که مدعی قهرمانی هستند. آن ها از این رای سود می برند و پرسپولیس و سپاهان متضرر می شوند.

گل محمدی: پرسپولیس همواره برای قهرمانی می جنگد، این ما هستیم که مهدوی کیا را از دست می دهیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس سه شنبه شب در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل سپاهان که به علت حکم انضباطی در زمین بی طرف و در اراک برگزار می گردد، گفت: خوشحالیم که به این شهر خوب و با صفا آمدیم. از همه طرفداران مان به خاطر استقبال گرم در فرودگاه و جهت هتل تشکر می کنیم. تماشا طرفداران باعث ایجاد انرژی بیش تری در ما می گردد.

او درباره این مسابقه اظهار کرد: یک بازی خیلی مهم و حساس را در پیش داریم. هر دو تیم از نظر فنی در سطح بالای لیگ برتر هستند و فکر می کنم یکی از فنی ترین بازی های لیگ باشد. همه می دانیم که کیفیت سپاهان با توجه به امکانات، مهره های خوب و کادرفنی بالاست و از مدعیان قهرمانی هستند. از آن طرف ما هم پرسپولیس هستیم. همواره و از بدو تاسیس تا به حال برای قهرمانی جنگیده ایم. تقابل این دو تیم می تواند یک بازی فنی و مجذوب نماینده باشد. امیدوارم در انتها نتیجه خوبی بگیریم و بازی خوبی را ارائه کنیم.

او در واکنش به این سوال که تیمش در گذشته و در دو ملاقاتی که در اراک بازی نموده، شکست خورده است گفت: نتایج بازی های گذشته هیچ تضمینی برای برد و باخت در آینده ندارد. این که اتفاقات گذشته را به الان ربط بدهیم خوب نیست و نمی توانیم به این مساله فکر کنیم. فردا یک فرصت تازه برای ما است. دوست داریم که برترین عملکردمان را داشته باشیم و با تمام قوا ان شاء الله به میدان می رویم.

گل محمدی در واکنش به این که باشگاه سپاهان در پوستری که قبل از مسابقه منتشر نموده ستاره روی لوگوی پرسپولیس را حذف نموده و به نوعی به تنش ها میان طرفداران دامن زده است، گفت: تمرکز مربیان روی مباحث فنی است. آقای نویدکیا هم در جریان این موضوع نبوده است. مسوولان بخش رسانه ای باید جوابگو باشند. در یک مسابقه و رقابت فوتبال که دو تیم مردانه به میدان می فرایند، اولین چیزی که باید رعایت گردد احترام به همدیگر است که به مجذوب نماینده شدن یک رقابت یاری می نماید. به طور کلی نسبت به رایی که برای بازی در زمین بی طرف داده شده بود، معترض هستم. به نظرم رای های عجیب و غریبی صادر شده است. نباید این دو تیم که این همه فوتبال خوبی ارائه می دهند در یک زمین بی طرف بازی نمایند. بازی در زمین بی طرف برای هر دو تیم خوب نیست. ورزشگاه های مجهزی دو طرف دارند. برای صادر کردن این رای و هر رای دیگری باید همه جوانب را در نظر بگیرند. بازی در زمین بی طرف به نفع برخی تیم های دیگر است که مدعی قهرمانی هستند. آن ها از این رای سود می برند و پرسپولیس و سپاهان متضرر می شوند. رایی که صادر شده بیش تر به نفع دیگر مدعیان قهرمانی است. در واقع بیش تر به نفع مدعیان دیگر بوده است تا متضرر شدن پرسپولیس و سپاهان.

وی درباره صادر شدن رای کسر امتیاز علیه گل گهر سیرجان و جلو افتادن چند تیم در صدر جدول گفت: اگر در این اتفاق به طور صددرصد باشگاه گل گهر مقصر بوده، بحثی نیست. نمی توان همه تقصیرات را به گردن باشگاه گل گهر انداخت. بخشی از این اتفاق مربوط به فدراسیون و روابط بین الملل است. بخشی از این ماجرا به خاطر مسوولیت پذیر نبودن فدراسیون فوتبال است. رای صادر شده علیه گل گهر، منافع همه باشگاه ها را زیر سوال برده است. رای صادر شده در حق تیم های دیگر غیرمنصفانه است. این که دو سه باشگاه از این رای منفعت ببرند، علت بر ضرر کردن خیلی از باشگاه از جمله پرسپولیس است. امتیازهایی که لحاظ شده، نباید از الان لحاظ گردد. سازمان لیگ اشتباه بزرگی کرد. این رای هنوز قطعیت پیدا ننموده است. دوستان در این مساله عجله کردند و ظاهرا نسبت به این مسائل عجله دارند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این که آیا آن ها به انتخاب وحید کاظمی برای قضاوت در این ملاقات اعتراض دارند؟ گفت: ما به این انتخاب اعتراض رسمی نداشتیم. بحث داوری باید بعد از قضاوت و برگزاری مسابقه مطرح گردد. ما هیچ پیش قضاوتی نسبت به انتخاب آقای کاظمی نداریم. اگر صحبتی باشد بعد از بازی نسبت به این مساله صحبت می کنیم. برای تیم داوری آرزوی موفقیت داریم. امیدوارم که تمرکز خوبی روی صحنه ها داشته باشند و تصمیمات خوبی بگیرند. ما نسبت به همه داوران خوشبین هستیم و امیدواریم که قضاوت خوبی داشته باشند.

او درباره حواشی ایجاد شده برای آقای مهدوی کیا گفت: خیلی راحت از روی اسامی و افراد رد نشویم. اگر یک نگاه به گذشته داشته باشیم، می بینیم چه فداکاری ها و جانفشانی ها برای تیم ملی ایران و اهتزار پرچم کشورمان نموده است. او از خود و جانش گذشته است. به یاد دارم در جام جهانی 2006، مهدی مهدوی کیا از ناحیه کمر مصدومیت شدیدی داشت و فکر می کردیم به بازی ها نمی رسد اما صبح تا شب فیزیوتراپی می کرد تا با درد و آمپول برای تیم ملی کشورمان بازی کند. خیلی ها این مسائل را نمی دانند و زود فراموش می نمایند. او یکی از برترین بازیکنان ما در جام جهانی بود. این یک نمونه است ولی خیلی راحت درباره کسی که باعث افتخار و سربلندی کشورمان شده، به خاطر یک اتفاقی که نمی دانیم چطور رقم خورده، موضع می گیریم. کسانی درباره او توییت می زنند که وقتی مهدوی کیا برای تیم ملی بازی می کرد، کودک بودند. الان راه به راه توییت می زنند و به راحتی او را تخریب می نمایند. یک ذره قدرشناس باشیم و گذشته افراد را بهتر ببینیم که چه کارهایی برای کشور نموده است. به نظرم در این مساله مهدی چیزی را از دست نداده است. این ما هستیم که با قضاوت مان او را از دست می دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1199

به "گل محمدی: پرسپولیس همواره برای قهرمانی می جنگد، این ما هستیم که مهدوی کیا را از دست می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پرسپولیس همواره برای قهرمانی می جنگد، این ما هستیم که مهدوی کیا را از دست می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید