گویا ساخت Elden Ring تمام شده و بازی در 2021 عرضه می شود

به گزارش گیلاسفا، پس از شایعه های فراوانی که از همکاری جورج آر. آر. مارتین و استودیو فرام سافتور برای ساخت یک بازی ویدیویی به گوش می خورد، بالاخره بازی Elden Ring به صورت رسمی در مراسم E3 سال 2019 معرفی گشت. با این حال بیش از یک سال است که خبر رسمی و معتبری از این بازی منتشر نشده و همین قضیه دوباره باعث شده تا شایعه ها و اخبار غیررسمی جای اطلاعات و نمایش های رسمی بازی را پر کنند. به تازگی اطلاعات غیررسمی و جدیدی توسط بعضی از منابع منتشر شده است که می تواند برای طرفداران این بازی هیجان انگیز باشد. چندی پیش در توییچ، استریمری با فدریکو فاسِتی، ژورنالیست ایتالیایی و سردبیر سایت Everyeye.it، گفتگویی را تدارک دید. در جریان این گفتگو که بخشی از آن به سوی بازی Elden Ring کشیده شد، فدریکو فاستی اطلاعات جالبی را درباره این اثر اعلام کرد. اطلاعاتی که البته رسمی نیستند و در صحت آن می توانیم کمی تردید کنیم.

گویا ساخت Elden Ring تمام شده و بازی در 2021 عرضه می شود

بر اساس گفته های او، به دلیل شباهت های موجود میان بازی الدن رینگ و سری سولز، طرفداران ساخته های قبلی میازاکی و سری سولز از این بازی بسیار استقبال خواهند کرد و آن را دوست خواهند داشت. با این حال، جالب ترین حرف او به این قسمت بازمی شود که اشاره می کند که اگر شرایط همه گیری کرونا نبود و گسترش این ویروس لطمه ای به استودیو و فرایند ساخت بازی وارد نمی کرد، این بازی تا به امروز منتشر شده بود. او می گوید که در اوایل شروع گسترش کرونا، بخش اعظمی از ساخت بازی تمام و توسعه بازی به مرحله رفع مسائل و صیقل دادن بازی وارد شده بود. هرچند طبق گفته او، این مرحله حدود 8 ماه طول می کشید. این یعنی اگر کرونا وجود نداشت، استودیو فرام سافتور قصد داشت که بازی را حوالی ماه اکتبر و نوامبر سال 2020 منتشر کند اما این قضیه باعث شد که تأخیری در فرایند ساخت بازی انجام گیرد و انتشار آن به 2021 موکول شود.

با این حال، این تنها شایعه ای نیست که درباره بازی منتشر شده است. یک تولیدکننده محتوا از کشور چینی که عمده تمرکزش روی بازی های فرام سافتور است و تا به امروز ویدیوهای زیادی درباره جهان و افسانه های نهفته در بازی های این استودیو ساخته، اطلاعات جالبی را از بازی Elden Ring منتشر کرده است؛ اطلاعاتی که برخی از آن ها با شایعه های دیگر همخوانی دارد. او این اطلاعات را در قالب ویدیویی منتشر کرد. هرچند آن ویدیویی مدتی بعد پاک شد اما برخی از کاربران توانستند آن را قبل از پاک شدن مشاهده کنند و اطلاعات آن را به دست آورند.

بر اساس سخنان او، ساختار جهان بازی الهام گرفته و مشابه ایگدراسیل (درخت جهان در اساطیر اسکاندیناوی) است و همچنین اشاره ها و عناصری از اسطوره های سلتی هم در بازی دیده می شود. ترکیب این ویژگی ها و توجه به این نکته که جهان بازی یا حداقل بخشی از آن توسط نویسنده کتاب نغمه یخ و آتش یعنی جورج آر. آر. مارتین نوشته شده، می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

این کاربر حتی در اقدامی سورپرایز کننده، 2 طرح هنری را از بازی منتشر کرده که به نظر می رسد واقعیت داشته باشد. تصویر اول موجودی مشابه مار را نشان می دهد که طرحی شبیه به آثار لاورکرفت دارد. دومین تصویر، موجودی است که مشابه آن را در تریلر بازی دیده بودیم. طبق گفته منبع، این موجود متعلق به گروه و نژادی در بازی است که موهای قرمز و سلاح های بزرگ دارند. او می گوید اطلاع دارد که موجودات یکی از نژادهای دیگر بازی هم موهای سفیدی دارند. این دو نژادی است که او تا به امروز از آن ها اطلاع داشته است و احتمالا از اجدادی مشابه هستند. شما می توانید این دو طرح را در پایین مشاهده کنید.

همچنین او ادعا می کند که گیمپلی بازی به دارک سولز شباهت دارد اما نقشه بازی بسیار بزرگتر است. این نکته را برخی از شایعه های قبلی هم بیان داشته اند. علاوه بر آن، طبق گفته این شخص، بازی Elden Ring از آب وهوای پویا و چرخش روز و شب پشتیبانی می کند. تصور کنید که از روز تا شب با باس فایتی سرگردان مبارزه کنید. همچنین آب وهوای بازی می تواند از شرایط آفتابی به رعدوبرق تغییر کند.

جالب اینجاست که او هم مثل ژورنالیست سایت Everyeye.it، اشاره می کند که مراحل اصلی توسعه بازی در نیمه اول 2020 به خاتمه رسیده است و اکنون مرحله صیقل دادن بازی و رفع مسائل آن سپری می شود. او هم تأکید می کند که بازی در سال 2021 عرضه خواهد شد و از این قضیه مطمئن است. طبیعی است که ما نتوانیم این سخنان را با این اطمینان تأیید کنیم یا حداقل در برخی از اطلاعات گفته شده تردید داشته باشیم اما از آنجا که هر دو منبع درباره تاریخ عرضه بازی به نکته تقریبا مشابهی اشاره کرده اند، می توانیم امیدواری بیشتری از این بابت داشته باشیم.

منبع: ردیت / ردیت

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 483

به "گویا ساخت Elden Ring تمام شده و بازی در 2021 عرضه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گویا ساخت Elden Ring تمام شده و بازی در 2021 عرضه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید