بازیگرانی که از رفتن ترامپ شادمان شدند

به گزارش مجله گیلاسفا، تهران (پانا) - چهره های مطرح هالیوودی قبل و بعد از مراسم تحلیف جو بایدن و کامالا هریس به رسانه های اجتماعی رفتند تا حمایت خود را اعلام نمایند و خوشحالی خود از رفتن دونالد ترامپ را نشان دهند.

بازیگرانی که از رفتن ترامپ شادمان شدند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش مهر، هالیوودی ها از چهره هایی بودند که هم زمان با رفتن ترامپ از کاخ سفید خوشحالی خود را ابراز کردند. بعد از چهار سال ترامپ، مارک رافلو بازیگر مشهور به هوادارانش اطمینان خاطر داد که اوضاع بهتر خواهد شد.

او در توییتر نوشت: از میان تمام ویرانی ها نوسازی صورت خواهد گرفت، از زخم ها شفقت و شخصیت شکل می گیرد، از جدایی ها شفافیت بیرون می آید، از ناامیدی دانش حاصل می گردد و از فقدان اجتماع می آید.

جیم کری جدیدترین نقاشی خود را در توییتر منتشر کرد که در آن یک انبه یا مانگو له شده جلوی ساختمان کنگره آمریکا دیده می شد. کری کنار نقاشی اش نوشت دینگ دانگ جادوگر مرد.

جیم کری تا به حال چند بار ترامپ را در قالب یک جادوگر شرور کشیده و او را ساحر بدطینت بال غربی خوانده است. استفاده از انبه در نقاشی هم به این خاطر است که برخی ها ترامپ را مانگو موسولینی خوانده اند.

کریسی تیگن شخصیت تلویزیونی آمریکایی در روز تحلیف در توییتر نوشته بود سلام جو بایدن. رییس جمهور چهار سال بود که من را بلاک نموده بود، میشه لطفاً فالو کنی که باعث شد بایدن بعد از تحویل دریافت حساب رسمی ریاست جمهوری تیگن را دنبال کند.

مجموعه ای از مجری های معروف آمریکایی از جمله جیمی کیمل، کانن اوبراین، استیون کولبر و تروور نوآ هم رفتن ترامپ را جشن دریافتد.

تعدادی از پیغام ها هم به خاطر انتخاب شدن کامالا هریس به عنوان نخستین معاون رییس جمهور زن آمریکایی بود.

اوپرا وینفری در توییتر خود عکسی از سوگند یاد کردن هریس را منتشر کرد و نوشت که با تماشای این لحظه خارق العاده برای آمریکا اشک شوق می ریزد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 696

به "بازیگرانی که از رفتن ترامپ شادمان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگرانی که از رفتن ترامپ شادمان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید