باید کاری کنیم که شهروندان رغبتی به سفر های غیر ضروری نداشته باشند

به گزارش گیلاسفا، رئیس کمیته انتظامی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که شهروندان رغبت چندانی به انجام سفر های غیر ضرور نداشته باشند، گفت: سفر های غیر ضروری و تردد های بالا یکی از عوامل اصلی شیوع بیماری کروناست.

باید کاری کنیم که شهروندان رغبتی به سفر های غیر ضروری نداشته باشند

از سفر با تور پاتایا برای عید نوروز لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، در سی و نهمین نشست کمیته امنیتی، انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته انتظامی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که شهروندان رغبت چندانی به انجام سفر های غیر ضرور نداشته باشند، گفت: سفر های غیر ضروری و تردد های بالا یکی از عوامل اصلی شیوع بیماری کروناست.

رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر اینکه در این خصوص نیازمند تقویت تبلیغات، اطلاع رسانی و توجیه بیشتر مردم هستیم؛ گفت: محدودیت ها و ممنوعیت ها با هدف حفظ سلامت عمومی جامعه اعمال می گردد.

وی گفت: امروز مردم کشورمان به جد نگران بیماری کرونا هستند و برای همین پذیرش نسبی هم در جامعه نسبت به محدودیت ها و ممنوعیت ها ایجاد شده است.

وی اضافه نمود: باید کاهش سفر های غیر ضرور به عنوان یک اصل و رویکرد در میان مردم جا بیفتد تا از این طریق زنجیره انتقال ویروس قطع گردد.

معاون وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: کرونا دیگر موضوع صرف بهداشتی و درمانی نیست و آثار و پیامدهایش را در حوزه های مختلف شاهد هستیم.

ذوالفقاری توضیح داد: برای همین باید نقشه راه روشن و برنامه ای جامع برای مهار این بیماری داشته باشیم و امروز اگر صحبت از لزوم کاستن سفر های غیر ضرور با مکانیسم های خاص خودش مطرح است؛ تنها با هدف کنترل این بیماری مطرح می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 276

به "باید کاری کنیم که شهروندان رغبتی به سفر های غیر ضروری نداشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید کاری کنیم که شهروندان رغبتی به سفر های غیر ضروری نداشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید