توییچ با 2 میلیارد ساعت بازدید ماهانه استریم رکورد جدیدی ثبت کرد

به گزارش مجله گیلاسفا، طبق آمار جدید اعلام شده، توییچ در ماه گذشته رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرده است. در ماه مارس حدود 2.06 میلیارد ساعت محتوای استریم های مختلف در توییچ دیده شده است که رقم خیره کننده ای است.

توییچ با 2 میلیارد ساعت بازدید ماهانه استریم رکورد جدیدی ثبت کرد

این آمار که توسط Rainmaker.gg و از داده های موجود در StreamElements به دست آمده، نشان دهنده رشد و عملکرد فوق العاده این پلتفرم بوده است. نمودارها نشان می دهد که آمار سالیانه نسبت به سال قبل با افزایش 105 درصدی روبرو شده است.

همچنین از دیگر داده ها مشخص شده است که فیسبوک گیمینگ در این ماه نزدیک 400 میلیون ساعت بازدید داشته است که نسبت به ماه فوریه با افزایش خوبی روبه رو بوده است.

بخواهیم آمار بازدید محتوای استریم شده بازی های مختلف را در نظر بگیریم، در ماه قبل بازی GTA 5 بیشترین آمار را در اختیار داشته و حدود 181 میلیون ساعت بازدید را به خود اختصاص داده است. به دنبال آن، بازی لیگ آو لجندز با 141 میلیون ساعت، فورتنایت با 107 میلیون ساعت، کال آو دیوتی وارزون با 85 میلیون ساعت و در نهایت ماینکرفت با 82 میلیون ساعت، رتبه های بعدی در بیشترین بازدید محتوا را در اختیار داشته اند.

این ماه اولین باری است که بازی GTA 5 توانسته در صدر لیست پربازدیدترین بازی توییچ در لیست سایت StreamElements قرار گیرد. البته، جمع آوری داده های این شرکت از سال 2016 شروع شده است و به احتمال زیاد اگر قبل از آن هم وجود داشت، بازی GTA 5 در حوالی عرضه اش این شانس را داشت که چندین بار این افتخار را از آن خود کند.

در میان استریمرهای مختلف، XQc برای بار دیگر پربازدیدترین استریمر در ماه گذشته بوده است که توانسته چیزی بیش از 30 میلیون ساعت بازدید را به تنها یی به خود اختصاص دهد. با این حال، عظیمترین تغییر و رشد را Ludwig Ahgren به نام خود ثبت کرده و توانسته با رشد بسیاری زیادی که تجربه کرده، در ماه مارس به رتبه دومین استریمر با بیشترین محتوای دیده شده دست یابد. دلیل اصلی این رشد به خاطر استریم عظیم او بوده که از تاریخ 17 مارس شروع شده و همچنان هم ادامه دارد. این اقدام بازدیدهای استریم های او را حدود 404 درصد افزایش داده است. او در این دوره و در تاریخ 6 آوریل پس از اینکه 22 روز استریم را ادامه داده بود، با عبور از مرز 200 هزار مشترک توانست به دومین کانال با بیشترین تعداد مشترک در تاریخ توییچ دست یابد.

علاوه بر این، Ludwig Ahgren در ماه مارس توانسته رکورد عجیب دیگری را هم به نام خود ثبت کند. او بیشترین بازدید استریم را در حالی که خواب بوده، داشته است! هرچند این عمل به غایت عجیب و عبث است، حدود 1.5 میلیون ساعت از 16 میلیون ساعت بازدید استریم او در ماه مارس در هنگامی بوده است که او خواب بوده است.

منبع: GameIndustry.biz

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 807

به "توییچ با 2 میلیارد ساعت بازدید ماهانه استریم رکورد جدیدی ثبت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییچ با 2 میلیارد ساعت بازدید ماهانه استریم رکورد جدیدی ثبت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید