جانشین عیسی آل کثیر در پرسپولیس تعیین شد!

به گزارش مجله گیلاسفا، پرسپولیس در جابجایی تابستانی دو 3 مهاجم از دست داد و شهاب زاهدی را هم به خدمت گرفت. یحیی در حال حاضر مهدی عبدی و شهاب زاهدی را در اختیار دارد و یک مهاجم خارجی هم به جمع قرمز ها اضافه خواهد شد.

جانشین عیسی آل کثیر در پرسپولیس تعیین شد!

با توجه به پر بودن لیست پرسپولیس، این باشگاه دیگر نمی تواند مهاجم بالای 23 سال به لیست خود اضافه کند و اگر در پستی احتیاج به بازیکن داشته باشد، باید بازیکنی به خدمت بگیرد که زیر 23 سال باشد. علیرضا خدادای مهاجم جوان و آینده دار پرسپولیس که محصول آموزشگاه این باشگاه است، مثل سال قبل در تمرینات پیش فصل این تیم حضور دارد و عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشته است.

خدادادی فصل قبل دچار مصدومیت شد و با بدشانسی فرصت حضور در لیست اصلی پرسپولیس را از دست داد. با این حال بعد از برطرف مصدومیت، این بازیکن با انگیزه بالا این روز ها در تمرینات پرسپولیس حضور دارد.

این بازیکن در اردوی، ّپیش فصل سرخ ها پیروز شد در ترکیب تیم بزرگسالان بدرخشد و در دوئل با تیم های پیکان تهران و مس رفسنجان پیروز به گلزنی شد و همین مسئله باعث شد تا یحیی گل محمدی تمایل ویژه ای به حضور او در جمع شاگردانش پیدا کند. علیرضا خدادادی با توجه به چراغ سبز گل محمدی، قرارداد سه ساله جدیدی را با این باشگاه به امضا رساند. این بازیکن 21 ساله قرار بود فصل گذشته به لیست تیم بزرگسالان اضافه گردد، اما مصدومیت به وجود آمده برای او باعث تاخیر در حضور خدادادی در جمع شاگردان گل محمدی شد.

حالا در فصل پیش رو خدادادی فرصت بازی کردن در تیم اصلی پرسپولیس را خواهد داشت و این بازیکن جانشینی برای آل کثیر به شمار میرود. یحیی بعد از جدایی عیسی تصمیم درستی گرفت و به جای اینکه به سراغ مهاجمان لیگ فزونی برود و لیست خود را پر کند، خدادادی را را به تیم اصلی آورد و میخواهد به او فرصت بازی دهد.

تصمیم خوبی که قطعا در آینده به نفع یحیی و پرسپولیس خواهد شد و مطمئنا گل محمدی از بازی دادن به یک بازیکن جوان و آینده دار پشیمان نخواهد شد. مبلغ قرارداد خدادای با پرسپولیس تعیین نیست، ولی به طور حتم کل قرارداد او میلیارد ها تومان از درخواست عجیب عیسی آل کثیر برای تمدید قرارداد کمتر است و این موضوع قطعا به نفع باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1402 بروزرسانی: 11 مرداد 1402 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1453

به "جانشین عیسی آل کثیر در پرسپولیس تعیین شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین عیسی آل کثیر در پرسپولیس تعیین شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید