خبرنگاران فغانپور: شستا برای توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون اقدام نموده است

به گزارش گیلاسفا، تهران- خبرنگاران- رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: شرکت شستا برای مطالبات خود به وسیله توقیف اموال فدراسیون که شامل ساختمان فدراسیون و ساختمان پرسپولیس می باشد اقدام نموده و این اموال کارشناسی شده و در حال حاضر مراحل این شکایت در حال طی شدن است.

خبرنگاران فغانپور: شستا برای توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون اقدام نموده است

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، هفته گذشته بحث بدهی فدراسیون فوتبال به شستا بابت پرداخت مطالبات ویلموتس بسیار خبر ساز شد تا جایی که رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال بیان نمود شستا به وسیله اجرای احکام مجتمع قضایی ساختمان فدراسیون را توقیف کرد و ساختمان فدراسیون فوتبال توسط کارشناسان حدود 68 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

ساعاتی قبل احسان قاضی زاده نماینده مجلس بیان نمود به غیر از ساختمان فدراسیون فوتبال، ساختمان باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل اینکه سند آن به نام فدراسیون است از سوی شرکت شستا توقیف شده است.

به همین دلیل صفی الله فغان پور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران در مورد توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی فدراسیون فوتبال به شستا، گفت: در مورد مشکل به وجود آمده بین فدراسیون فوتبال و شرکت شستا باید بگویم که این شرکت یک فقره چک به مبلغ 2 میلیون یورو از فدراسیون فوتبال دارد که صرف نظر از درستی یا نادرستی چک که به علت نقص امضا گواهش عدم پرداخت از بانک برای چک صادر شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری شرکت شستا در نهایت اقدامات حقوقی انجام و حکم به محکومیت فدراسیون و پرداخت مبلغ 2 میلیون یورو صادرشده است که شرکت شستا برای مطالبات خود به وسیله توقیف اموال فدراسیون که شامل ساختمان فدراسیون و ساختمان پرسپولیس می باشد اقدام نموده و این اموال کارشناسی شده و در حال حاضر مراحل این شکایت در حال طی شدن است.

رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اعلام وزیر صمت تا خاتمه سال جاری به فدراسیون فوتبال برای پرداخت بدهی به شرکت شستا فرصت داده شده است. تا کنون 16 میلیارد از بدهی پرداخت شده که امیدوارم تا خاتمه سال مابقی بدهی را هم پرداخت کنیم. با توجه به یاری وزیر صمت به نظر می رسد که بحث مزایده و مراحل قانونی فعلا منتفی خواهد شد تا بتوانیم بدهی شرکت شستا را پرداخت کنیم.

وی اضافه کرد: در زمان دریافت مبلغ 2 میلیون یورو، توافق شد که بدهی خود را به مبلغ روز یورو پرداخت کنیم و براساس همان توافق 16 میلیارد را پرداخت کردیم و بنا داشتیم مابقی را هم به همین شکل پرداخت کنیم و همین حالا هم در کوشش هستیم مابقی مبلغ را به صورت اقساط به شرکت شستا پرداخت کنیم.

فغان پور در پاسخ به این سئوال که آیا با توجه به اینکه ساختمان باشگاه استقلال هم به نام فدراسیون است احتمال توقیف این ساختمان وجود دارد، گفت: این ساختمان هم به نام فدراسیون است اما با توجه به اینکه توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس بدهی شستا را پرداخت خواهد نمود دیگر ساختمان استقلال توقیف نشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 521

به "خبرنگاران فغانپور: شستا برای توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون اقدام نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فغانپور: شستا برای توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون اقدام نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید