تور عمان: ملاقات معاون سیاسی وزیر امور خارجه عمان با امیرعبداللهیان

به گزارش مجله گیلاسفا، معاون امور دیپلماتیک وزارت خارجه عمان که برای شرکت در نشست کمیته مشترک مشورت های راهبردی در تهران به سر می برد امروز با وزیر امور خارجه کشورمان ملاقات کرد.

تور عمان: ملاقات معاون سیاسی وزیر امور خارجه عمان با امیرعبداللهیان

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط عمان آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران، شیخ خلیفه الحارثی معاون امور دیپلماتیک وزارت خارجه عمان که برای شرکت در نشست کمیته مشترک مشورتهای راهبردی در تهران به سر می برد امروز با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان ملاقات و مصاحبه کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این ملاقات ، بهبود و توسعه روابط با همسایگان را اولویت سیاست خارجی دولت جناب آقای رئیسی دانسته و در این میان جایگاه ویژه عمان در میان همسایگان را مورد تأکید قرار داد.

امیرعبداللهیان در این ملاقات بر ضرورت کوشش دو طرف برای ارتقای حجم روابط تجاری میان دو کشور در سطح روابط محبت آمیز فی مابین تاکید نمود.

وزیر امور خارجه کشورمان، جمهوری اسلامی را پایبند به مصاحبه و اتخاذ راه چاره های سیاسی برای حل مسائل دوجانبه و منطقه ای دانست و بر آمادگی کشورمان برای مصاحبه با کشورهای منطقه در راه ارتقای روابط دوجانبه تصریح نمود.

امیرعبداللهیان ابراز امیدواری نمود با کوشش های همه کشورهای منطقه به ویژه ایران و عمان، زمینه لازم برای خاتمه بحران یمن فراهم گردد.

الحارثی معاون وزارت خارجه عمان نیز در این ملاقات ضمن ابراز امیدواری برای خاتمه هر چه سریع تر بحران یمن، اظهار داشت کشورش از مسیرهای صلح آمیز و مذاکره برای کاهش مسائل منطقه ای استقبال و حمایت می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1157

به "تور عمان: ملاقات معاون سیاسی وزیر امور خارجه عمان با امیرعبداللهیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان: ملاقات معاون سیاسی وزیر امور خارجه عمان با امیرعبداللهیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید