صحبت های معاون وزیر درباره اتفاقات پشت پرده تیم ملی در قطر (تور ارزان قطر)

به گزارش مجله گیلاسفا، محمد پولادگر، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون فوتبال گفت: ما یک رویداد بزرگ ملی و ورزشی را سپری کردیم و اینجا فرصت مغتنمی است که از همه دست اندرکاران تشکر کنم. قضاوت های مختلفی درباره جام جهانی فوتبال انجام شد. شاید خیلی ها اتفاق های حاشیه ای را ندانند، اما به شما عرض می کنم که ما متفاوت ترین جام جهانی فوتبال را در ادواری که جام جهانی برگزار شده و ایران حضور یافته بود، تجربه کردیم. این را از زبان دوستانی می گویم که تجربه حضور در ادوار مختلف جام جهانی را داشتند.

صحبت های معاون وزیر درباره اتفاقات پشت پرده تیم ملی در قطر (تور ارزان قطر)

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: علی رغم اینکه همه نهاد های ورزشی شعار جدایی سیاست از ورزش را می دهند، سیاسی ترین جام جهانی را داشتیم. این روز ها هم می بینیم که وزیر ورزش را تحریم می نمایند. این یک کار بی سابقه در جهان است که یک نهاد سیاسی یک شخصیت ورزشی را به جرمی که نمی دانیم، تحریم می نمایند. آیا این جرم است؟ چرا چنین برخوردی شده است؟

وی اظهار داشت: یکی از سیاسی ترین جام جهانی ها را داشتیم. شاید دوستان فراموش نمایند، اما اگر کسی با قلم خوب حواشی این جام جهانی را بنویسد آیندگان خواهند فهمید تیم ملی ما با چه شرایطی در این جام جهانی حاضر شد. دشمن با همه قوا و از همه کانال ها حاضر شده بود و شرایطی را فراهم نموده بود که تیم ملی ما در جام جهانی هم نباشد. با وجود همه ترفندها، این توطئه ها نقش بر آب شد و کسانی که برخی از موارد را می دانند و منصف هستند، نمره قبولی را به ورزش ایران و مدیریت کشور ما در این رویداد بزرگ می دهند. با وجود همه این اتفاقات تلخ، یک حضور عزت مندانه و چشم گیر در این رویداد بزرگ داشتیم و به لطف خدا همه آنچه که برای ما رشته بودند، با تدابیری که عزیزان در نظر گرفتند، پنبه شد.

پولادگر اظهار داشت: فوتبال رشته پرطرفداری است و باعث تقویت عرق ملی و اقتدار ما شده است. وزارت ورزش با همه توان خود از فوتبال حمایت می نماید. جام جهانی یکی از مصادیق همه جانبه و شش دانگ دولت و وزارت ورزش از فوتبال است. آقای سجادی کنار تیم بودند و جایی که باید از تیم ملی دفاع می کرد، از آبرو و اعتبار خود هزینه کرد. امیدوارم مثل همواره همدل و همراه در کنار رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رئیسه برای اقتدار و سربلندی فوتبال و کشور ایران باشید.

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1401 بروزرسانی: 10 بهمن 1401 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1379

به "صحبت های معاون وزیر درباره اتفاقات پشت پرده تیم ملی در قطر (تور ارزان قطر)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های معاون وزیر درباره اتفاقات پشت پرده تیم ملی در قطر (تور ارزان قطر)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید