فونسکا: اعتراف می کنم که سویا تیم بهتری بود، تاکتیک هایم هیچ مسئله ای نداشت

به گزارش گیلاسفا، سرمربی تیم فوتبال رم تأکید کرد اگر شانسی برای مصاف دوباره با سویا داشت، باز هم از همان تاکتیک هایی بهره می برد که در شب حذف شاگردانش در لیگ اروپا استفاده کرد.

فونسکا: اعتراف می کنم که سویا تیم بهتری بود، تاکتیک هایم هیچ مسئله ای نداشت

به گزارش گیلاسفا، پائولو فونسکا سرمربی تیم فوتبال رم پس از باخت 2 بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل سویا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا و حذف از این رقابت ها در شهر دویسبورگ آلمان، از تاکتیک هایش در این بازی دفاع کرد. رم در این بازی کاملاً مقهور قدرت حریف بود. سویا علاوه بر دو گلی که زد دو بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد و یک گلش هم آفساید اعلام شد. آمارهای بازی هم از رجحان مطلق نماینده اسپانیا مقابل رم حکایت داشت.

فونسکا گفت: من واقعاً متأسفم، اما باید اعتراف کنم که شکست حق مان بود. در این مقطع زمانی سویا تیم بهتری است. آنها بهتر بازی کردند و ما هم باید رجحان شان را بپذیریم. هر کاری که می توانستیم انجام دادیم، اما بازی کردن مقابل تیمی که عملکرد بهتری دارد کار سختی است. توضیح آنچه که در این بازی رخ داد، آسان است.

ادین ژکو و لورنزو پلگرینی دو بازیکن تیم فوتبال رم هر دو پس از باخت تیم شان به نوعی از برنامه تاکتیکی فونسکا و بی میلی او برای تغییر تاکتیکی با وجود محرز شدن عدم کارایی نقشه اولیه، ابراز نارضایتی کردند.

فونسکا افزود: من مسئول اصلی این شکست هستم، اما ما باید واقعیت ها را ببینیم و واقعیت این است که سویا در حال حاضر نسبت به ما تیم بهتری است. من اگر می توانستم دوباره مقابل آنها قرار بگیریم باز هم از همین تاکتیک ها استفاده می کردم، چون با همین تاکتیک ها ما کلی از بازی های اخیرمان در سری A را بردیم و دلیلی برای تغییر آن وجود نداشت. اگر تغییری در تاکتیک های مان اعمال می کردم، تعادل بازی مان به هم می خورد. قبول این باخت سخت است، اما باید بدون هیچ بهانه و اعتراف به رجحان حریف آن را قبول کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 149

به "فونسکا: اعتراف می کنم که سویا تیم بهتری بود، تاکتیک هایم هیچ مسئله ای نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فونسکا: اعتراف می کنم که سویا تیم بهتری بود، تاکتیک هایم هیچ مسئله ای نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید