مادر علی انصاریان: این اولین بار است که بدون علی به سینما آمده ام

به گزارش مجله گیلاسفا، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مراسم گرامی داشت یاد علی انصاریان بازیگر فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا همزمان با آغاز اکران این فیلم عصر چهارشنبه سوم آذر از طریق بنیاد سینمایی فارابی در سینما فرهنگ برگزار گشت.

مادر علی انصاریان: این اولین بار است که بدون علی به سینما آمده ام

کاوه صباغ زاده کارگردان این فیلم در ابتدای این مراسم گفت: به مناسبت آغاز نمایش عمومی فیلم به یاد علی انصاریان اینجا جمع شده ایم اما من ترجیح می دهم اینگونه نگاه کنم که علی انصاریان زنده است، اینجا حضور دارد و در قلب ماست. او با همان لبخند همیشگی اش در این سالن نشسته تا در اولین روز اکران عمومی فیلمش، رمانتیسم عماد و طوبا را با هم ببینیم.

در ادامه این مراسم سیدمهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با اهدای لوح تقدیر از کاوه صباغ زاده کارگردان فیلم تقدیر کرد.

علی انصاریان نقش ماندگاری در زندگی اش گذاشت

وی در این مراسم گفت: ای کاش این گردهمایی، مراسم افتتاح فیلم رمانتیسم عماد و طوبا با حضور علی انصاریان بود. ما اینجا جمع شده ایم تا یادش را گرامی بداریم. آقای انصاریان جدای از اینکه یک فوتبالیست حرفه ای بود که در هنر ورود پیدا کرده بود و نقش آفرینی می کرد، نقش ماندگاری در زندگی اش گذاشت و آن هم زندگی خوب، پر از خیر و برکت بود و کارهای خوبی که از خود بر جای گذاشت. از همه مهم تر رضایت مادر شریف شان که همیشه از او توصیف می کنند که این رضایت، بسیار ماندگار است. یاد او، مهرداد میناوند و همه هنرمندانی را که ویروس منحوس کرونا از ما گرفت، گرامی می دارم.

سپس مهدی صباغ زاده تهیه کننده فیلم روی صحنه رفت و گفت: علی انصاریان از هنرمندان و ورزشکاران شریف بود و من باور نمی کنم که او در بین ما نیست. او نمونه بود و در این چهار دهه ای که من در سینما کار می کنم، یکی از انسان ترین و شریف ترین رفقای من بود.

حرف های مادری که بدون علی به سینما آمد!

مادر زنده یاد علی انصاریان نیز در این مراسم از حضار و برگزارکنندگان این مراسم قدردانی کرد و گفت: همیشه با علی به سینما می آمدم و این اولین باری است که بدون او و به تنهایی در سالن سینما حاضر شده ام.

در این بخش لوح یادبود بنیاد سینمایی فارابی و هدایایی از سوی سازندگان فیلم رمانتیسم عماد و طوبا به او اهدا شد.

سرانجام بخش این مراسم عکس یادگاری عوامل سازنده فیلم روی صحنه بود و در ادامه با نمایش فیلم رمانتیسم عماد و طوبا، اکران عمومی این فیلم افتتاح شد.

فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا از آثار خانواده محور سال های اخیر است که در آن، پاسداشت نهاد خانواده و فرزندآوری مورد توجه قرار گرفته است. این فیلم تولید بنیاد سینمایی فارابی است که در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر نامزد کسب دو سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن (پیام آزادی) و بهترین بازیگر نقش اول زن (الناز حبیبی) شد.

الناز حبیبی، حسام محمودی، زنده یاد علی انصاریان و مرتضی علی عباس میرزایی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1160

به "مادر علی انصاریان: این اولین بار است که بدون علی به سینما آمده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادر علی انصاریان: این اولین بار است که بدون علی به سینما آمده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید