محور هراز امروز و فردا مسدود است

به گزارش مجله گیلاسفا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز در راستای اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل از ساعت 8 تا 17 امروز و فردا 14 تیر، مسدود است و تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می گردد.

محور هراز امروز و فردا مسدود است

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

محور هراز امروز و فردا مسدود است

وی گفت: محور هراز محدوده تونل های سد ، وانا ، تکاور و زیار باغ در راستای اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل از ساعت 08:00 تا 17:00 امروز تا فردا 14 تیر مسدود است و تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می گردد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان نمود: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد-نهبندان ، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور فرعی شمشک-دیزین و محور خرم آباد-پل دختر، به علت کاهش ایمنی مسدود است.

ترافیک جاده ها کمتر شد

محرابی نیا توضیح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2320 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.4 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت بعلاوه سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران و آزادراه تهران-ساوه

وی اظهار کرد: تردد از محور هراز تا ساعت 17 امروز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در جهت رفت و برگشت محور کندوان و فیروزکوه بعلاوه آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می دهد.

محرابی نیا می افزاید: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در آزادراه تهران - ساوه محدوده احمدآباد مستوفی داریم.

وی درباره شرایط جوی جاد ه ها بیان داشت: در محورهای تهران-شمال و دیگر جاده های کشور، بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 152 هزار تردد ، آزادراه تهران-کرج با 125 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 120 هزار تردد، ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 905

به "محور هراز امروز و فردا مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور هراز امروز و فردا مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید